Super User

استعفای دو عضو شورای شهر ساری تکذیب شد

به گزارش خبر ساری ،دیشب برخی از کانال های تلگرامی که هدفشان تخریب مجموعه مدیریت شهری ساری و شهرداری و شورای شهر ساری است خبری مبنی بر استعفای دو عضو شورای شهر  ساری را منتشر کردند.از همین رو روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ساری با صدور بیانیه ای خبر استعفای دو عضو این نهاد را تکذیب کرد.

در این بیانیه آمده است:

اخیرا اخباری مبنی بر استعفای دو عضو شورای اسلامی شهر ساری در فضای مجازی منتشر گردیده که بدینوسیله ضمن تکذیب این اخبار که از عصر دوشنبه یازدهم تیرماه در فضای مجازی منتشر شده است، از شهروندان فهیم و شریف ساری استدعا دارد ضمن عدم توجه به اخبار خلاف واقع، خبرهای قطعی و موثق پیرامون شورای اسلامی شهر ساری را از طریق روابط عمومی و امور بین الملل این نهاد و مشخصا سایت رسمی و کانال آن در شبکه های اجتماعی پیگیری نمایند.
آدرس سایت: www.shorasari.ir

به گزارش خبرساری نشست هم‌اندیشی موسیقی بومی مازندران باحضور هنرمندان برجسته‌ی استان، در روز دوشنبه ۱۱ تیرماه در محل سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران برگزار شد.

نشست هم‌اندیشی موسیقی بومی مازندران باحضور هنرمندان برجسته‌ی استان، در روز دوشنبه ۱۱ تیرماه در محل سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندرانبرگزار شد.

استاد ابوالحسن خوشرو، استاد عسگری آقاجانیان واستاد محمدعلی کاظمی سنگدهی از چهره‌های سرشناس این نشست بودند.

هنرمندانِ فعال موسیقی بومی مازندران همچون آقایان مسلم فهیمی، محمود بتیار، سامان نوروزیان، پرویز عبدالهی و... در این نشستِ صمیمانه، با بررسی دو دوره‌ی پیشین این جشنواره، نظرات و راه‌کارهای خود را در جهت بهبود کیفیت سومین دوره از جشنواره‌ی لیلِم مطرح نمودند.

این جشنواره از یکم تا پنجم مرداد ماه در استان مازندران و با مرکزیت ساری برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است؛ مهلت ارسال آثار به دبیرخانه‌ی جشنواره‌ی موسیقی بومی البرزنشینان - لیلِم تا روز چهارشنبه ۹۷/۰۴/۲۰ تمدید شد. هنرمندانِ موسیقی بومی مازندران می‌توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و ثبت‌نام در بخش رقابتی به سایت www.lilemfest.com مراجعه نموده و یا با شماره تلفن‌های ۰۱۱۳۳۳۵۰۷۰۳ و ۰۹۳۳۱۱۲۱۳۵۶ تماس حاصل فرمایند.

.

IMG 0 1 CopyIMG 0 2 CopyIMG 0 3 CopyIMG 0 4 CopyIMG 0 5 CopyIMG 0 6 CopyIMG 0 7 CopyIMG 0 8 CopyIMG 0 9 CopyIMG 0 10 CopyIMG 0 11 CopyIMG 0 12 CopyIMG 0 13 CopyIMG 0 14 CopyIMG 0 15 CopyIMG 0 16 CopyIMG 0 17 CopyIMG 0 18 CopyIMG 0 19 CopyIMG 0 20 CopyIMG 0 21 CopyIMG 0 22 CopyIMG 0 23 CopyIMG 0 24 CopyIMG 0 25 CopyIMG 0 26 CopyIMG 0 27 CopyIMG 0 28 CopyIMG 0 29 CopyIMG 0 30 CopyIMG 0 31 CopyIMG 0007 CopyIMG 0008 CopyIMG 0014 CopyIMG 0020 CopyIMG 0023 CopyIMG 0030 CopyIMG 0039 Copy

رئیس ایستگاه 4 آتش نشانی ساری از ریزش بخشی از ساختمان 2 طبقه مسکونی به دلیل گودبرداری نا ایمن خبر داد.
 

به گزارش خبر ساری، حسن نژاد رئیس ایستگاه 4 آتش نشانی گفت:با اعلام ریزش بخشی از ساختمان مسکونی دو طبقه بر اثر گودبرداری ناایمن به سامانه 125، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 4 ساعت 4:24 دقیقه صبح امروز به کمربندی غربی، کوی 7 تیر ، ابتدای خوی آباد اعزام شدند.

رئیس ایستگاه 4 آتش نشانی افزود: پس از بررسی محل مشخص شد به علت گودبرداری ناایمن در مجاورت ساختمان مسکونی، ناگهان بخشی از ساختمان به عمق 4 متری محل گودبرداری فرو ریخت.
وی با اشاره به ساعت وقوع آوار ساختمان و حضور ساکنین در منزل، گفت: آوار ساختمان در قسمت آشپزخانه رخداد و خوشبختانه به علت عدم حضور ساکنین در آن قسمت به کسی آسیبی نرسید.
حسن نژاد با اشاره به مصدومیت امدادگر گاز در محل حادثه، بیان کرد: در هنگام عملیات امدادرسانی یکی از امدادگران اداره گاز که برای قطع گاز در محل حضور یافته بود با ریزش مجدد قسمتی از ساختمان متاسفانه از ناحیه پا مصدوم شد که توسط عوامل اورژانس حاضر در محل تحت درمان قرار گرفت.

وی خاطر نشان کرد: این حادثه همچنین منجر به آسیب دیدگی دو خودرو شد و آتش نشانان در محل ضمن انجام اقدامات ایمنی و ارائه تذکرات لازم به ساکنین منزل، با محصور کردن محل و تحویل آن برای ادامه مراحل قانونی به مراجع ذیربط به ماموریت خود پایان دادند.

رئیس ایستگاه 4 آتش نشانی نکات ایمنی ذیل را در هنگام گودبرداری از سوی شهروندان،کارگران ، سازندگان و پیمانکاران ساختمانی یادآور شد:

-1 در صورتی که در عملیات گودبرداری و خاکبرداری احتمال خطری برای پایداری دیوارها و ساختمان‌های مجاور وجود داشته باشد، باید از طریق نصب شمع، سپر و مهارهای مناسب و رعایت فاصله مناسب و ایمن گودبرداری و در صورت لزوم با اجرای سازه‌های قبل از شروع عملیات ایمنی و پایداری آنها تامین شود.

 ۲ - در خاکبرداری‌هایی با عمق بیش از ۱۲۰ سانتیمتر که احتمال ریزش یا لغزش دیواره‌ها وجود داشته باشد، باید با نصب شمع، سپر و مهار‌های محکم و مناسب نسبت به حفاظت دیوارها اقدام شود. مگر آنکه شیب دیواره‌ها از زاویه شیب طبیعی کمتر باشد.

۳ - در مواردی که عملیات گودبرداری در مجاورت بزرگراه‌ها، خطوط راه‌آهن یا مرکز تاسیسات دارای ارتعاش انجام می‌شود، باید اقدامات لازم برای جلوگیری از لغزش دیواره‌ها صورت گیرد.

۴ - در موارد زیر باید دیوارهای محل گودبرداری به طور دقیق مورد بررسی و بازدید قرار گرفته و در نقاطی که خطر ریزش به وجود ‌آمده است، مهارها و وسایل ایمنی لازم از قبیل شمع، سپر و... نصب یا مهارهای موجود تقویت شود:

بعد از بارندگی شدید

بعد از وقوع توفان‌های شدید، سیل و زلزله

بعد از یخبندان‌های شدید

بعد از هرگونه عملیات انفجاری

بعد از ریزش‌های ناگهانی

بعد از وارد آمدن صدمات اساسی به مهارها

بعد از هرگونه ایجاد وقفه در فعالیت سازمانی

۵ - برای جلوگیری از بروز خطرهایی نظیر پرتاب سنگ، سقوط افراد، حیوانات، مصالح ساختمانی و ماشین‌آلات و سرازیر شدن آب به داخل گود و برخورد افراد و وسایط نقلیه با کاربران و ماشین‌آلات حفاری و خاکبرداری، باید اطراف محل حفاری و خاکبرداری به نحوی مناسب حصارکشی و محافظت شود. در مجاورت معابر فضای عمومی، محل حفاری و خاکبرداری باید با علائم هشداردهنده که در شب و روز قابل رویت باشد مجهز شود.

۶ - در گودبرداری‌هایی که عملیات اجرایی به علت محدوده ابعاد آن با مشکل نور مواجه می‌شوند، لازم است به تامین وسایل روشنایی، اقدام لازم به عمل آ‌ید.

۷ - خاک و مصالح حاصل از گودبرداری نباید به فاصله کمتر از نیم متر کمتر از لبه گود ریخته شود. همچنین این مصالح در پیاده‌روها و معابر عمومی به نحوی انباشته شود که مانع عبور و مرور یا موجب بروز حادثه نشود.

۸ - قبل از استقرار ماشین‌آلات و وسایل مکانیکی از قبیل جرثقیل، بیل مکانیک، لودر، کامیون و... یا انباشتن خاک‌های حاصل از گودبرداری یا مصالح ساختمانی در مجاورت گود، باید ضمن رعایت فاصله مناسب از لبه گود، نسبت به تامین پایداری دیوارهای گود نیز اقدام شود.

9 - درمحل گودبرداری‌های عمیق و سریع، یک نفر نگهبان باید مسئولیت نظارت بر ورود و خروج کامیون‌ها و ماشین‌آلات سنگین را عهده‌دار باشد و نیز برای آگاهی کارگران و سایر افراد، علائم هشداردهنده در محور و محل ورود و خروج کامیون‌ها و ماشین‌ مزبور نصب شود.

NewsImage39847647image ۲۰۱۸ ۰۶ ۳۰-۱۰ ۱۰ ۱۳ ۹۵۱ YWr - CopyNewsImage39847647image ۲۰۱۸ ۰۶ ۳۰-۱۰ ۱۰ ۱۷ ۵۶۳ dyX - CopyNewsImage39847647image ۲۰۱۸ ۰۶ ۳۰-۱۰ ۱۰ ۱۸ ۴۹۹ lP4 - CopyNewsImage54573472image ۲۰۱۸ ۰۶ ۳۰-۱۰ ۰۹ ۱۱ ۶۲۱ FYQ - CopyNewsImage54573472image ۲۰۱۸ ۰۶ ۳۰-۱۰ ۰۹ ۱۲ ۳۸۴ s5H - Copy

به گزارش خبر ساری،در حالی که مشخص نیست سرور جباروف به استقلال بازگردد و گفته می‌شود این بازیکن هم مانند تیام می‌تواند با پرداخت 200 هزار دلار از استقلال جدا شود، امید ابراهیمی به مرخصی دوهفته‌ای رفته و حتی گفته می‌شود در این زمان با تیم الاهلی قطر مذاکراتی انجام خواهد داد تا به لیگ ستارگان این کشور ملحق شود.

در عین حال باید مساله ماندن یا نماندن مجید حسینی را هم در استقلال بیش از همیشه مورد توجه قرار داد. این مدافع جوان نیز با پیشنهادهایی مواجه است که اگر در نهایت به آنها پاسخ مثبت دهد آنگاه لازم است یارگیران باشگاه استقلال در نقل و انتقالات پیش‌رو تلاش بیشتری در راستای جذب بازیکنان جدید انجام دهند و جای جدا‌شده‌ها را پر کنند. البته استقلال با معمای چندان پیچیده‌ای مواجه نیست و احتمالا خریدهای گمنام جدید می‌توانند جای جداشده‌های نامی را پر کنند. همین مجید حسینی را که حالا ستاره شده ابتدای فصل پیش کسی نمی‌شناخت.


امید ابراهیمی را شاید دیگر در استقلال نبینیم و این بازیکن بعد از گذراندن تعطیلات 14روزه‌ای که سرمربی تیم ملی برای همه ملی‌پوشان در نظر گرفته راهی تیم‌های خارجی شود.
 در حالی که تمرین‌ استقلال شروع شده و این تیم می‌رود تا سر و شکل تازه‌ای به خود گیرد ادامه همکاری امید با استقلال در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و روشن نیست که این بازیکن بعد از درخششی که در جام جهانی 2018 داشت همچنان بازیکن استقلال باشد یا خیر.
 ابراهیمی در سال‌های اخیر به سبب درخشش در لیگ خیلی تلاش کرد به تیم‌های خارجی بخصوص لیگ قطر برود. او حتی در برهه‌ای در تمرین یکی از تیم‌های قطری هم شرکت کرد اما در نهایت کار انتقالش به این تیم انجام نشد و او همچنان به بازی در استقلال ادامه داد. عملکردی که ابراهیمی در جام جهانی داشت و مقابل تیم‌های اسپانیا و بخصوص پرتغال نمایش بسیار مطلوبی ارائه کرد و در واقع جزو بهترین‌های ایران بود حالا زمینه را برای پیوستنش به تیم‌های خارجی فراهم می‌کند و بعید نیست که این بازیکن فصل بعد در یکی از تیم‌های قطری توپ بزند.
 صحبت از علاقه باشگاه الاهلی قطر برای جذب ابراهیمی به میان آمده که با توجه به گرایش این باشگاه قطری به جذب بازیکنان ایرانی هیچ بعید نیست که صید جدید این باشگاه در فصل جاری امید ابراهیمی آماده باشد.  ابراهیمی در جام جهانی 2018 در دسته بازیکنانی بود که تلاش فزاینده‌ای در راه ارتقای سطح فنی تیم ملی داشت و حتی می‌توان گفت در بازی با پرتغال بهترین بازیکن ایران بود.
 این عملکرد برای ابراهیمی یک دروازه جدید را باز می‌کند تا به آرزوی چندین ساله‌اش که بازی در تیم‌های خارجی است دست یابد. البته یکی از عمده دلایلی که همواره برای این بازیکن برای بازی در تیم‌های قطری جاذبه ایجاد می‌کرده بحث‌های مالی است و او هم به مانند همه بازیکنانی که زمانی در لیگ قطر بازی کرده‌اند به دنبال کسب درآمد بیشتر است. بخصوص حالا که قیمت دلار نیز سر به فلک می‌کشد و هر روز قیمت جدیدی اعلام می‌شود بازی در لیگ قطر سود بسیار قابل توجهی را برای این بازیکن به همراه خواهد داشت. درباره پیشنهادی که الاهلی قطر به ابراهیمی داده گفته می‌شود که رقمی در حدود 800  هزار دلار است که معادل ریالی‌اش شاید در بازار آزاد این روزها به بیش از 7 میلیارد تومان هم برسد. پولی که قطعا باشگاه استقلال نمی‌تواند تامین کند. ابراهیمی درباره اینکه آیا از استقلال می‌رود و اینکه سرنوشتش چه خواهد شد پاسخ مبهمی داده که این خود نشان‌دهنده وضعیت پیچیده این بازیکن با باشگاه استقلال است. ابراهیمی در این باره گفته: «به هر حال از اروپا و کشورهای دیگر با من تماس می‌گیرند، چون فشار زیادی را تحمل کردم تصمیم گرفته‌ام فعلا استراحت کنم اما به هر حال کمی آزادانه فکر می‌کنم و بعد از مشورت سعی می‌کنم یک تصمیم خوب بگیرم. خدا را شکر می‌کنم که زحماتم به نتیجه رسید و خوشحال‌کننده است که بعد از این همه سال توانستم بازی‌های خوبی انجام بدهم.»
حرف‌های ابراهیمی نشان می‌دهد که تمایل زیادی به جدایی از استقلال دارد. او می‌داند که به دلیل برخورداری از یک جایگاه محکم میان هواداران این جدایی برایش هیچ تبعات منفی هم به همراه نخواهد داشت و حاشیه‌ای گریبانش را نخواهد گرفت و بنابراین با خیالی آسوده استقلال را ترک می‌کند و به تیم خواهانش می‌رود. ابراهیمی در تازه‌ترین حرف‌هایش از پیشنهادهای اروپایی نیز پرده برداشته اما شکی نیست که او در این سن و سال ریسک رفتن به لیگ‌هایی که از لحاظ مالی چندان برایش فایده‌ای نخواهد داشت را به جان نمی‌خرد و در همین لیگ قطر چند صباحی بازی می‌کند و به لحاظ مالی خودش را قوی‌تر می‌کند و بعد دوباره به استقلال بازمی‌گردد.

هواداران تیم ملی فوتبال آرژانتین خواهان کناره گیرى لیونل مسى از این تیم شدند.

به گزارش خبر ساری،رقابت هاى جام جهانى ٢٠١٨ در حالى در روسیه برگزار می شود که تیم ملى فوتبال آرژانتین در مرحله یک هشتم نهایى مقابل فرانسه بازى را واگذار و در نهایت یاران مسى از دور مسابقات کنار رفتند.

قبل از آغاز رقابت های جام جهانی مسی اعلام کرده بود که ماندن یا رفتنش از تیم ملی آرژانتین بستگی به نتایج این تیم در رقابت ها دارد و اکنون که آبی سلسته از مرحله یک هشتم نهایی حذف شد باید دید که مسی از تیم ملی آرژانتین خداحافظی می کند یا نظر خود را مانند رقابت های کوپا تغییر می دهد.

نشریه آرژانتینی در یک نظرسنجی از هواداران این تیم خواسته در مورد ماندن مسی تا جام ۲۰۲۲ قطر یا خداحافظی از تیم ملی رای بدهند که ۶۳ درصد خواهان خداحافظی این فوق ستاره از تیم ملى فوتبال آرژانتین بودند.

ملی پوشان تیم وزنه برداری کشورمان از شنبه تمرینات اردوی سطح دریای خود را در شهر ساری آغا کردند.

به گزارش خبر ساری، ترکیب تیم‌ ملی وزنه‌برداری کشورمان پس از رکوردگیری روز پنجشنبه هفته گذشته و سپس برگزاری نشست شورای عالی فنی مشخص شدند.

در این راستا وزنه برداران تیم ملی بعد از یک استراحت کوتاه از صبح امروز اردوی سطح دریای خود را در ساری استارت زدند تا ادامه برنامه های تمرینی کادر فنی تا بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا را پیگیری کنند.

ترکیب تیم ملی اعزامی ایران به بازی‌های آسیایی به شرح زیر است:

۸۵ کیلوگرم: علی مکوندی

۹۴ کیلوگرم: سهراب مرادی و کیانوش رستمی

۱۰۵ کیلوگرم: محمدرضا براری و علی هاشمی

۱۰۵+ کیلوگرم: بهداد سلیمی و سعید علی‌حسینی

همچنین مجید عسگری در دسته ۶۹ کیلوگرم به عنوان نفر ذخیره معرفی شده است.

رقابت‌های وزنه‌برداری بازی‌های آسیایی ۲۹ مرداد تا پنجم شهریور ماه به میزبانی جاکارتا برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرساری ظهر امروز مراسم استقبال از رامین رضائیان در زادگاهش ساری با حضور پرشور مردم ساری برگزار شد .

مردم ساری با استقبال پرشور خود به تشویق رامین رضائیان و تیم ملی پرداختند .

این مراسم با حضور آقایان رضایی فرماندار ساریو حبیب حسین زادگان مدیرکل اداره ورزش و جوانان ساریو دیگر مسئولین ساروی و حضور پرشور مردم ساری برگزار شد.
رامین رضائیان اهل ساری بوده و در تیم اوستند کشور بلژیک بازی میکند .

تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۳:۳۰ روز چهارشنبه پس از کسب چهار امتیاز در گروه B رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به ایران بازگشت .

IMG 0256 CopyIMG 0258 CopyIMG 0265 CopyIMG 0267 CopyIMG 0268 CopyIMG 0279 CopyIMG 0282 CopyIMG 0285 CopyIMG 0290 CopyIMG 0296 CopyIMG 0303 CopyIMG 0306 CopyIMG 0309 CopyIMG 0311 CopyIMG 0314 CopyIMG 0320 CopyIMG 0326 CopyIMG 0334 CopyIMG 0340 CopyIMG 0350 CopyIMG 0356 CopyIMG 0359 CopyIMG 0368 CopyIMG 0372 CopyIMG 0375 CopyIMG 0377 CopyIMG 0382 CopyIMG 0389 CopyIMG 0394 CopyIMG 0407 CopyIMG 0414 CopyIMG 0419 CopyIMG 0422 CopyIMG 0428 CopyIMG 0433 Copy

به منظور ارائه خدمات به محلات کم برخوردار طرح ضربتی آسفالت در این محلات آغاز شد .
به گزارش خبر ساری و به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، امید ذاکری شهردار منطقه یک از آغاز طرح ضربتی آسفالت چندین کوچه در مناطق کم برخوردار خبر داد .
شهردار منطقه اعلام داشت : در پی برنامه ریزیهای تنظیم شده در جهت ارائه خدمات به محلات کم برخوردار الحاقی به شهر ، چندین مسیر و کوچه های این مناطق در قالب این طرحها قرار گرفته و هم اکنون آسفالت اساسی این محلات به صورت ضربتی توسط عوامل اجرایی واحد فنی و اجرایی شهرداری منطقه آغاز گردید .
ذاکری با بیان اینکه عملیات روکش آسفالت مناطق محروم شهر، توسط واحد عمران و فنی منطقه در حال انجام است اظهار کرد : در راستای افزایش ایمنی معابر ورودی و پیشگیری از حوادث و سوانح رانندگی ، عملیات روکش آسفالت خیابانهای جهان پیما ، احمدی آزاد ، یزدانی ، آقاپور به مساحت 12هزار و 126مترمربع به اتمام رسید .
وی افزایش سطح کیفی آسفالت معابر، مخصوصاً در نواحی کمتر توسعه یافته را یکی از اهداف مهم منطقه یک دانست و تصریح کرد : با اجرای زیر سازی مناسب و با کیفیت ومدیریت مطلوب هزینه ها ، عملیات آسفالت در معابر سطح منطقه اجرایی شد .
شهردار منطقه خاطر نشان شد : برنامه ریزی های لازم به منظور نظارت دقیق بر سرعت و کیفیت عملیات زیرسازی ، بهسازی و روکش آسفالت صورت گرفته است .
ذاکری عنوان کرد : به منظور توزیع یکسان امکانات و نزدیک شدن به استانداردهای روز زندگی شهری و بهبود سرانه‌های مطلوب ‌شهری ، عملیات زیرسازی جاده گلما خیابان ساحل یک و سه کوچه فرعی ، کوچه بعثت واقع در زغالچال ، بلوار فرح آباد از ورودی دیمطوران ،کوچه ابوالفضل ، مسیر اصلی خیابان آقاپور تا انتها ، آستانه 12 ،کوچه یاس 1و2 ، انتهای آستانه 16 وپنج کوچه فرعی ، خیابان یزدانی ، اول زغالچال کوچه بعثت 1، کوچه خیاطی کوک و روبروی آن به مساحت 13 هزار و 740 مترمربع توسط عوامل اجرایی شهرداری منطقه صورت پذیرفت .
وی همچنین با بیان اینکه در سال جاری گام های اساسی در ارائه خدمات به مناطق محروم و حاشیه ای منطقه برداشته ایم گفت : این روند به‌طور مستمر در مناطق محروم تا پایان سال ادامه خواهد داشت و علاوه بر بهبود رفت و آمد شهروندان در این محله‌ها، دسترسی آنان به معابر اصلی آسان‌‌تر می‌شود .
شهردار منطقه اظهار نمود : از بین بردن فاصله مابین مناطق برخوردار و کم برخوردار یکی از اساسی ترین برنامه های این مناطق است که از زمان پیوستن نواحی الحاقی در حال اجرا و انجام می باشد و اهداف مورد نظر در این منطقه ارائه خدمات ویژه و زیربنائی به مسیرهای حاشیه نشینی و کم برخوردار است که همچنان تداوم دارد .
ذاکری ضمن تشکر از اهالی مناطق محروم به دلیل مشارکت آنان با شهرداری افزود : فرصت ایجاد شده به لحاظ آب و هوائی باعث شده تا بتوانیم به سرعت و با دقت محلات و کوچه های صعب العبور را آسفالت نمائیم تا شاهد بروز مشکلات در فصل برف و سرما نباشیم .photo ۲۰۱۸-۰۶-۲۵ ۰۹-۰۲-۱۳photo ۲۰۱۸-۰۶-۲۵ ۰۹-۰۲-۱۵

photo ۲۰۱۸-۰۶-۲۵ ۰۹-۰۲-۱۰

خبر ساری:نمایش دلپذیر ملی پوشان فوتبال کشورمان در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه ورزش دوستان این مرز و بوم را به وجد آورده است. از ابراز احساسات غرور آمیز هموطنان در شبکه های اجتماعی گرفته تا هر مجلس و محفلی که این روزها موضوع آن نقل این دلاوریها در بزرگترین آوردگاه ورزش دنیا شده است.

در ساری هم همچون تمام شهرهای ایران تب و تاب جام جهانی بسیار بالاست و شهروندان ساروی شاهد فضایی فوتبالی در شهر خود هستند.

در این میان، باشگاه پرهوادار شهروند ساری تعدادی بنر را در خیابان ها و معابر این شهر نصب نموده که در آن علاوه بر درج شعار تیم ملی در جام جهانی و آرزوی موفقیتی که برای ملی پوشان دارد، نکته ای را به اذهان متبادر ساخته که پرداختن به آن را خالی از لطف ندیدیم.

نکته اینجاست که در میان کشمکش های ورزشی و سیاسی که در سالیان اخیر همواره میان شهرهای مختلف استان مازندران وجود داشته، باشگاه شهروند ساری در اقدامی تحسین برانگیز با دیدی فرا شهرستانی و نگاهی استانی علاوه بر رامین رضائیان بازیکن ساروی تیم ملی، تصویر دو ملی پوش مازندرانی دیگر یعنی امید ابراهیمی از نکا و مرتضی پورعلی گنجی از بابل که نمایش خیره کننده ای برابر تیم های ملی مراکش و اسپانیا داشته اند را نیز در این بنرها منقش نموده تا بیش از پیش وفاق لازم میان مازندرانی ها را یادآوری نماید.

امیدواریم این حرکت پسندیده که در استان مازندران کمتر مشاهده شده، به الگویی برای سیاسیون مازندرانی مبدل شده و منتج به از بین رفتن بخشی نگری ها از این استان مستعد اما مظلوم شود.

photo 2018-06-22 23-24-44photo 2018-06-23 20-29-07photo 2018-06-23 20-29-16photo 2018-06-23 20-29-18

محمد جواد محمدی مدافع ساروی استقلال به تیم اروند خرمشهر پیوست

به گزارش خبر ساری،محمدجواد محمدی مدافع و زیر ۲۳ سال باشگاه استقلال تهران که فصل قبل و با نظر علیرضا منصوریان و با عقد قراردادی ۵ ساله از باشگاه هف سمنان به استقلال منتقل شده بود، به صورت قرضی و با عقد قراردادی یک ساله به تیم اروند خرمشهر که در لیگ یک حضور دارد منتقل شد.

10014 63 0135

هدایت باشگاه اروند خرمشهر بر عهده اکبر میثاقیان است. این باشگاه فصل قبل از لیگ دو به لیگ یک صعود کرده است.

محمدجواد محمدی بازیکن فوتبال اهل ساری است. او هم اکنون در تیم استقلال بازی می‌کند. وی که پدیده لیگ دسته دوم کشور محسوب می‌شود در نیم فصل قبل مورد توجه پدیده مشهد قرار گرفته بود ولی به گفته خودش چون خود را مدیون تیم هف می‌دانست ترجیح داد تا انتهای فصل این تیم را همراهی کند وی همچنین مورد توجه مجید جلالی سرمربی پیکان نیز بود که پس از دیدار هف و پیکان به تمجید از وی پرداخته بود و به او قول پیکانی شدنش را داده بود ولی این بازیکن در ابتدای این فصل به عضویت تیم استقلال درآمد.

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید