Super User

در نشست کمیسیون فرهنگی شورا با سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری:محور برنامه های فرهنگی سال 98 براساس آموزش سبک زندگی فردی و اجتماعی اعلام شد


به گزارش خبر ساری ، در نشست کمیسیون فرهنگی شورا با سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری مسائل فرهنگی اجتماعی شهری بحث و تبادل نظر قرار گرفت و برنامه ریزی عملکرد فرهنگی سال 98 بر محور سبک زندگی فردی و اجتماعی تاکید شد.
به گزارش خبر ساری و به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری، در این نشست مصطفی نیک نقش رییس سازمان با بیان اینکه فرهنگ راه و روش در زندگی مطرح می گردد، اظهار داشت: فرهنگ سازی تغییر الگوی رفتاری و یا بوجود آمدن سبک رفتاری جدید است و لازم است در این مسیر آموزش صحیح صورت پذیرد تا خرده فرهنگ ها در جایگاه ارزشی قرار نگیرند.

نیک نقش با اشاره به مسئولیت دوماه در این سازمان، دغدغه اصلی را پرهیز از موازی کاری در فعالیت فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با ادارات و نهاد ها اعلام کرد و ابراز داشت: اگر اعضای شورا دغدغه شهروندان در امورات فرهنگی را دارند باید در سیاست گذاری ها و برنامه ریزی ها اصولی اندیشید.

وی شکل دهی سازمان جدیدالتاسیس را سخت و دشوار اعلام نمود و بر مدیریت ظرفیت های فرهنگی و ورزشی شهرداری تحت مدیریت سازمان تاکید کرد و گفت: برای سرفصل های درآمدی سازمان باید زیر ساخت ها تامین و فراهم گردد.

رییس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری با بیان اینکه اگر چالش ها را تبدیل به فرصت کنیم قطعا شهروندان به قوانین تمکین می نمایند، افزود: با رعایت قوانین شهری، شهروندان اخلاق مدار می شوند و این سرمایه برای شهرداری است.

رییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری در ارائه گزارش هشت ماهه فعالیت فرهنگی (از دوره معاونت فرهنگی تا دوره جدید سازمان)،فعالیت های فرهنگی و اجتماعی آموزشی شهرداری ساری را درعرصه ارتقای فرهنگ شهروندی، زیر بنای اصلی توسعه شهری اعلام نمود و گفت: برنامه ها و فعالیت های حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری در احیای حقوق شهروندی، توجه به سلامت و کاهش آسیب های اجتماعی، ایجاد نشاط عمومی و معنوی و احیای فرهنگ بومی و آیینی و حفظ مسائل ارزی و مذهبی برگزار می شود.

نیک نقش فعالیت فرهنگی شهرداری ساری را اجرای برنامه های مختلف نوروزی، مشارکت در برگزاری یادواره های شهدا، همایش مجمع خیرین مدرسه ساز، نمایشگاه های خیریه، مشارکت در جشنواره لیلم، جشن بزرگ غدیر، برنامه شبهای سکوت و اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی در ماه مبارک رمضان، جشنواره 20 در 20 فعالیت های فرهنگی، ورزشی تفریحی ویژه اوقات فراغت تابستان و بسیاری از برنامه دیگر برشمرد.

وی در ادامه خدمات آموزشی در حوزه اجتماعی را خدمات مشاروه ای و خدمات آموزشی سلامت روان و سلامت جسم، آموزش پیشگیری از آسیب های اجتماعی، کارگاه های آموزشی دوره های کارآفرینی و اشتغال، خدمات آموزشی در حوزه کودکان، خانواده، سالمندان، گردشگری، علمی، برگزاری دوره های آموزشی و تفریحی ویژه معلولان و افراد با نیاز ویژه اعلام کرد.

نیک نقش همچنین فعالیت های ورزشی را ارتقای سلامت، تحرک آفرینی و شادابی شهروندان مطرح نمود و گفت: برگزاری 49 دوره مسابقه ورزشی، برگزاری ورزش صبگاهی و ورزش بوستان ها، ورزش کودک و خانواده، اردوهای جنلگی، ساحلی، برگزاری مسابقات تنیس روی میز، فوتبال چمنی، والیبال، گل کوچیک، فیستوال اسکواش، ورزش زورخانه ای از جمله عملکرد حوزه ورزشی شهرداری ساری می باشد.

در این نشست اعضای کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر ساری برحمایت از فعالیت های فرهنگی با تکیه بر پژوهش و نیاز سنجی از خواسته های شهروندان تاکید کردند و خواستار برنامه ریزی درست و صحیح با روش پژوهشی و توجه به مسائل ارزشی و مذهبی شدند و برجهت گیری بر اساس این ارزش ها توصیه نمودند.

در پایان دکتر یوسفی رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا شهر ساری تاکید نمود: حقوق شهروندی نقش بی بدیلی در افزایش سرمایه فرهنگی اجتماعی ایفا می کند و راه بسیار طولانی تا تبدیل شدن منشور حقوق شهروندی به مطالبه و گفتمان عمومی در جامعه در پیش است. لذا به سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری پیشنهاد می شود محور برنامه های فرهنگی سال 98 براساس آموزش سبک زندگی فردی و اجتماعی صورت گیرد

نمایشگاه طراحی گام اول در ساری افتتاح شد.

به گزارش خبر ساری نمایشگاه طراحی گام اول اثر محمدرضا راه نشین عصر امروز در نگارخانه هفت آینه ساری واقع در خیابان مازیار افتتاح شد.

لازم بذکر است که این نمایشگاه از 15 الی 19 آذرماه (بجز جمعه) از ساعت 4 تا 8 عصر در نگارخانه هفت آینه ساری ، واقع در ساری ، میدان راه آهن ، خیابان مازیار ، مازیار یکم دایر میباشد.

در ادامه تصاویر افتتاحیه این نمایشگاه را مشاهده مینمایید:

عکاس: هدا کاشی پور

IMG 7533 CopyIMG 7537 CopyIMG 7552 CopyIMG 7559 CopyIMG 7570 CopyIMG 7579 CopyIMG 7581 CopyIMG 7584 CopyIMG 7592 CopyIMG 7595 CopyIMG 7601 CopyIMG 7616 CopyIMG 7621 CopyIMG 7626 CopyIMG 7627 CopyIMG 7628 CopyIMG 7632 CopyIMG 7634 CopyIMG 7638 CopyIMG 7651 Copy

IMG 7653 CopyIMG 7656 CopyIMG 7665 CopyIMG 7669 CopyIMG 7678 CopyIMG 7680 CopyIMG 7688 Copy

مراسم شب خاطره شب خاطره سردار شهید علی ییلاقی اشرفی برگزار شد.

به گزارش خبر ساری ، مراسم شب خاطره سردار شهيد علي ييلاقي اشرفي فرمانده اسبق لشکر 25 کربلا در دوران دفاع مقدس با حضور جمعي از همرزمان ان شهيد و سخنراني سردار فتح الله عزيزي از فرمانده هان دفاع مقدس در سالن بصيرت بهشهر برگزار شد

در ادامه گزارش تصویری این مراسم را مشاهده مینمایید:

عکاس: محمدی

photo ۲۰۱۸-۱۲-۰۶ ۰۰-۱۶-۰۰ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۶ ۰۰-۱۶-۰۱ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۶ ۰۰-۱۶-۰۳ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۶ ۰۰-۱۶-۰۵ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۶ ۰۰-۱۶-۰۷ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۶ ۰۰-۱۶-۰۹ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۶ ۰۰-۱۶-۱۱ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۶ ۰۰-۱۶-۱۲ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۶ ۰۰-۱۶-۱۴ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۶ ۰۰-۱۶-۱۸ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۶ ۰۰-۱۶-۱۹ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۶ ۰۰-۱۶-۲۱ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۶ ۰۰-۱۶-۲۲ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۶ ۰۰-۱۶-۲۴ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۶ ۰۰-۱۶-۲۶ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۶ ۰۰-۱۶-۳۰ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۶ ۰۰-۱۶-۳۳ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۶ ۰۲-۲۸-۳۰ Copy

مراسم گرامیداشت روز جهانی معلول در ساری برگزار شد.

به گزارش خبر ساری ، مراسم گرامیداشت روز جهانی معلول به همت اداره کل بهزیستی استان مازندران و همزمان با 13 اذرماه (روز جهانی معلولین) در سالن هلال احمر شهرستان ساری برگزار شد.

در ادامه شما را به دیدن گزارش تصویری این مراسم دعوت مینماییم:

عکاس: هدا کاشی پور

IMG 5825 CopyIMG 5844 CopyIMG 7334 - Copy CopyIMG 7339 - Copy Copy

photo ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۷-۵۰-۴۰ Copy

IMG 5830 CopyIMG 5845 CopyIMG 5850 CopyIMG 5856 CopyIMG 5866 CopyIMG 5878 CopyIMG 5882 CopyIMG 5895 CopyIMG 5898 CopyIMG 5900 CopyIMG 5908 CopyIMG 5909 CopyIMG 5920 CopyIMG 5927 CopyIMG 7293 CopyIMG 7350 - Copy CopyIMG 7357 CopyIMG 7367 CopyIMG 7375 CopyIMG 7395 - Copy Copy

IMG 7400 CopyIMG 7419 CopyIMG 7427 Copy

photo ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۷-۵۰-۱۳ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۷-۵۱-۰۴ Copy

IMG 7432 CopyIMG 7443 CopyIMG 7446 CopyIMG 7450 CopyIMG 7455 CopyIMG 7458 CopyIMG 7468 CopyIMG 7470 CopyIMG 7479 CopyIMG 7492 CopyIMG 7493 CopyIMG 7495 CopyIMG 7506 CopyIMG 7514 CopyIMG 7517 CopyIMG 7519 CopyIMG 7520 Copy

انتشار این گزارش تصویری بدون اجازه مدیر سایت حتی با ذکر منبع ممنوع می باشد

 
 

به گزارش خبر ساری ، ساعاتی پیش بود که مردم متوجه زبانه کشیدن شعله های آتش از سقف خانه ای واقع در کوچه ی مرحوم صالحی ( روبروی بازار روز شریف العما) شدند که پس از با خبر شدن نیروهای سازمان آتش نشانی و حضور بموفع آنان اطفای حریق خانه ی مذکور بطور کامل صورت گرفته و از خطر زبانه کشیدن شعله های آتش و رسیدن آن به خانه های اطراف جلوگیری شد.

بر اساس گزارش های دریافتی خانه ی مذکور خانه ای متروکه در آن منطقه بوده که کسی در آن ساکن نبوده و خوشبختانه این حادثه همراه با تلفات نبوده است

در ادامه شمارا به دیدن گزارش تصویری از اطفای حریق این آتش سوزی توسط ماموران آتش نشانی ساری دعوت مینماییم:

عکاس : مازیار نامنی

photo ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۴-۲۴-۵۲ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۴-۲۴-۵۴ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۴-۲۴-۵۶ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۴-۲۴-۵۹ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۴-۲۵-۰۶ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۴-۲۵-۰۷ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۴-۲۵-۱۰ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۴-۲۵-۱۲ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۴-۲۵-۱۵ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۴-۲۵-۱۷ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۴-۲۵-۲۰ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۴-۲۵-۲۱ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۴-۲۵-۲۶ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۴-۲۵-۳۰ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۴-۲۵-۳۱ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۴-۲۵-۳۵ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۴-۲۵-۴۳ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۴-۲۵-۴۶ Copyphoto ۲۰۱۸-۱۲-۰۵ ۱۴-۲۵-۴۸ Copy

انتشار این گزارش تصویری بدون اجازه مدیر سایت حتی با ذکر منبع ممنوع می باشد

استاندار مازندران گفت: سرمایه‌گذارانی که در منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد بهشهر از سال‌های گذشته، زمین گرفتند و سرمایه‌گذاری انجام ندادند؛ اگر توانمندی لازم در این بخش را ندارند با بررسی و کارشناسی، خلع ید شوند.

 به گزارش خبر ساری، احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران، ظهر امروز در بازدید از بندرامیرآباد را با حضور هیأت همراه و مدیران کل و با هدف بازدید از نقاط مختلف بندر امیرآباد و شناخت ظرفیت‌ها و نقاط ضعف و مشکلات در دستور کار قرار داد.

اگرچه بندر امیرآباد با دارا بودن 15 پست اسکله و ظرفیت اسمی 7.5 میلیون تن تخلیه و بارگیری کالا از بنادر مهم شمال کشور است؛ اما بررسی نقاط ضعف و قوت این بندر و توسعه بخش خصوصی می‌تواند نقش مهمی در توسعه اقتصادی استان ایفا کرده و در رونق‌بخشی به صادرات نقش‌آفرین باشد.

به همین دلیل، ظرفیت مهم بندر امیرآباد موجب شد تا مورد توجه ویژه مسؤولان قرار گرفته و برای توسعه آن و استقبال از بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی مشوق‌های مختلف در نظر گرفته شود؛ مشوق‌هایی که اگرچه می‌تواند راه‌گشای بسیاری از مشکلات باشد؛ اما از نظر استاندار مازندران باید این مشوق‌ها افزایش یابد.

از ظرفیت‌ها برای توسعه صادرات مازندران استفاده شود

استاندار مازندران گفت: توسعه صادرات در گرو رشد سرمایه‌گذاری و فعال کردن بخش خصوصی است و باید از ظرفیت‌های مختلف استانی و فرا استانی و کشور برای جذب سرمایه‌گذار و توسعه صادرات استفاده کرد

احمد حسین‌زادگان اظهار کرد: امروزه بیش از هر زمان دیگری شاهد تحریم‌های ظالمانه دشمن و ایستادن تمام قد آنان برای آسیب رساندن به کشور است و باید همه ما در هر مسؤولیتی که هستیم برای توسعه تلاش کنیم.

وی افزود: اکنون نباید تمام تمرکز ما به واردات و صادرات جنوب کشور و بنادر جنوب معطوف شود بلکه باید با رعایت مسائل امنیتی و پدافند غیرعامل، بنادر شمالی کشور هم مورد توجه باشند.

استاندار مازندران، بندر امیرآباد بهشهر به عنوان یکی از ظرفیت‌های مهم بندری شمال کشور تنها بندر دارای ریل شمال کشور است که در بخش داشتن زمین، پایلوت بودن غلات و داشتن نیروگاه از بنادر مهم و نمونه است و باید دیده شود.

حسین‌زادگان ادامه داد: متصل شدن به شبکه رو رو ریلی ظرفیت مهمی برای بندر امیرآباد است که می‌تواند در حجم سرمایه‌گذاری و رونق صادرات، مؤثر باشد.

وی با اعلام اینکه با توجه به داشتن همه ظرفیت‌ها و زیرساخت‌ها در بندر امیرآباد، از این ظرفیت‌ها به خوبی استفاده نشده است؛ خاطر نشان کرد: ظرفیت در بخش‌های مختلف، فراوان است و باید با ورود و حضور سرمایه‌گذاران برای توسعه بیشتر گام برداشت.

این مسؤول اضافه کرد: اکنون حجم بالایی از تجارت ما توسط تجار استان‌های دیگر انجام می‌شود که در این بخش، یا تاجر خوبی نیستیم و یا تولیدکنندگان خوبی نیستیم و باید در این بخش ضمن حمایت از همه سرمایه‌گذاران بومی و غیر بومی، از توانمندی‌های سرمایه‌گذاران داخلی و بومی استفاده شود.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه فعالیت هشت کارخانه با این همه قدمت، زیرساخت‌ها و پتانسیل‌های بندر امیرآباد، ظرفیت خوبی نیست، گفت: باید از ظرفیت‌ها استفاده شود و اولویت با تجار و بخش خصوصی است و باید بررسی شود که چرا استقبال خوبی از سوی سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در بندر انجام نشده است.

حسین‌زادگان اظهار کرد: سرمایه‌گذارانی که در منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد بهشهر از سال‌های گذشته، زمین گرفتند و سرمایه‌گذاری انجام ندادند؛ اگر توانمندی لازم در این بخش را ندارند با بررسی و کارشناسی، خلع ید شوند.

وی اضافه کرد: باید ضمن خلع ید کردن سرمایه‌گذاران غیرفعال در واحدهای صنعتی بندر امیرآباد بهشهر که ساخت و سازی برای ایجاد کارخانه و یا تولید نکرده‌اند؛ افراد جدید به کارگیری شده و مشوق‌های مختلف برای حضور سرمایه‌گذاران در نظر گرفته شود.

استاندار مازندران ادامه داد: اکنون در برهه‌ای از زمان قرار داریم که نمی‌توان به فروش نقت و تأمین منابع مالی از این طریق امیدوار بود و باید به توسعه صادرات فکر کرد.

حسین‌زادگان گفت: توسعه صادرات در گرو رشد سرمایه‌گذاری و فعال کردن بخش خصوصی است و باید از ظرفیت‌های مختلف استانی و فرا استانی و کشور برای جذب سرمایه‌گذار و توسعه صادرات استفاده کرد.

چرخه اقتصادی شرق مازندران توسعه یابد

فرماندار بهشهر هم در سخنانی اظهار کرد: شرق مازندران با دارا بودن ظرفیت‌های مختلف، در توسعه اثرگذار است و وجود بندر امیرآباد ظرفیتی است که باید از این ظرفیت استفاده شود.

هادی خنجری افزود: امروز مردم انتظار بیشتری در حوزه اقتصادی و اجتماعی از فعالیت بندر امیرآباد در بهشهر دارند و باید چرخه اقتصادی شرق مازندران توسعه یابد.

وی گفت: صادرات نقطه مشترک همه ما برای توسعه است و باید در این بخش برای صادرات تلاش کرد و درب‌های ورودی شهرهای مختلف شرق مازندران به روی سرمایه‌گذاران گشوده شود./فارس

به گزارش خبرساری صبا علیزاده و آندریاس اشپکتل شب گذشته در سالن بلک باکس اداره کل فرهنگ و ارشاد استان مازندران به روی صحنه رفتند

این دو تا کنون 17 کنسرت در اروپا برگزار کرده و اکنون برای نخستین بار در ساری روی صحنه رفتند

در این کنسرت  دو قطعه از آلبوم «یادهای پراکنده» اثر علیزاده و نیز قطعاتی از اشپکتل به همراه آثار مشترک این دو نوازنده اجرا شد.

«صبا علیزاده»، پسر حسین علیزاده، نوازنده کمانچه و آهنگساز؛ حدود دو سال است که با آهنگساز، نوازنده و شاعر اتریشی «آندریاس اشپکتل» همکاری مشترکی در زمینه موسیقی تجربی و الکترونیک دارند.

در ادامه شما را به مشاهده ی این گزارش تصویری دعوت مینماییم .

IMG 9742 CopyIMG 9746 CopyIMG 9754 CopyIMG 9764 CopyIMG 9770 CopyIMG 9774 CopyIMG 9778 CopyIMG 9779 CopyIMG 9785 CopyIMG 9796 CopyIMG 9808 CopyIMG 9811 Copy

 

انتشار این گزارش تصویری بدون اجازه مدیر سایت حتی با ذکر منبع ممنوع می باشد

به گزلرش خبرساری از آلبوم صوتی- تصویری «یادهای پراکنده» اثر صبا علیزاده، نوازنده کمانچه و فرزند حسین علیزاده موسیقیدان برجسته ایرانی در گالری هفت آینه ساری رونمایی شد.

ین نوازنده در مراسم رونمایی از آلبوم خود گفت:«این آلبوم تلفیقی از کمانچه و الکترونیک است»

وی ادامه داد: آلبوم «یادهای پراکنده» اولین چیزی است که از من ضبط شده است. ساز اصلی من کمانچه است و به‌طور کلی هم از این ساز بسیار الهام می‌گیرم؛ اما در عین حال به سمت موسیقی الکترونیک هم کشیده شدم و در این اثر از هر دوی آنها بهره گرفتم. علیزاده آلبوم «یادهای پراکنده» را تجربه زیستی خود در سال‌های اخیر دانست و در این باره توضیح داد: این آلبوم تجربه زیستی من در ۴ سال اخیر و به ویژه از زمانی است که شاخه تجربی به موسیقی من اضافه شد.

هر کدام از این قطعات آلبوم در شکل ساختار متفاوت هستند؛ ولی روح آنها به هم مرتبط است و کمانچه آنها را به هم وصل می‌کند.

IMG 9703 CopyIMG 9704 CopyIMG 9705 CopyIMG 9706 CopyIMG 9707 CopyIMG 9709 CopyIMG 9714 CopyIMG 9717 CopyIMG 9719 CopyIMG 9720 CopyIMG 9722 CopyIMG 9723 CopyIMG 9733 CopyIMG 9736 CopyIMG 9740 Copy

 

نشست مدیرکل بهزیستی مازندران با اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش خبر ساری نشست مطبوعاتی دکتر آرام مدیرکل بهزیستی استان مازندران با اصحاب رسانه بمناسبت 12 آذر روز جهانی معلولین در اداره بهزیستی استان مازندران برگزار شد.

در ادامه شمارا به دیدن گزارش تصویری این نشست دعوت مینماییم:

عکاس: هدا کاشی پور

IMG 6829 CopyIMG 6831 CopyIMG 6836 CopyIMG 6839 CopyIMG 6840 CopyIMG 6841 CopyIMG 6842 CopyIMG 6845 CopyIMG 6846 CopyIMG 6849 CopyIMG 6851 CopyIMG 6855 CopyIMG 6872 CopyIMG 6878 CopyIMG 6883 CopyIMG 6889 CopyIMG 6892 CopyIMG 6897 CopyIMG 6901 CopyIMG 6913 Copy

IMG 6916 CopyIMG 6935 CopyIMG 6945 CopyIMG 6947 Copy

سی و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری در تالار جلسات شورای شهر ساری برگزار شد.

به گزارش خبر ساری،سی و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری در تالار جلسات شورای شهر ساری با حضور اعضای شورای شهر ،نمایندگان شهردار ساری و اصحاب رسانه و قلم برگزار شد.

در ادامه گزارش تصویری را میبینید:

عکاس:عرفان غفوری

photo 2018-12-02 13-14-37photo 2018-12-02 13-14-45photo 2018-12-02 13-15-18photo 2018-12-02 13-15-19photo 2018-12-02 13-15-22photo 2018-12-02 13-15-24photo 2018-12-02 13-15-27photo 2018-12-02 13-15-30photo 2018-12-02 13-15-33photo 2018-12-02 13-15-37photo 2018-12-02 13-15-39photo 2018-12-02 13-15-42photo 2018-12-02 13-15-45photo 2018-12-02 13-15-48photo 2018-12-02 13-15-50photo 2018-12-02 13-15-52photo 2018-12-02 13-15-55photo 2018-12-02 13-15-57photo 2018-12-02 13-15-59photo 2018-12-02 13-16-02photo 2018-12-02 13-16-03photo 2018-12-02 13-16-08photo 2018-12-02 13-16-11photo 2018-12-02 13-16-14photo 2018-12-02 13-16-21photo 2018-12-02 13-16-24photo 2018-12-02 13-16-26photo 2018-12-02 13-16-29photo 2018-12-02 13-16-31photo 2018-12-02 13-16-34photo 2018-12-02 13-16-38photo 2018-12-02 13-16-42photo 2018-12-02 13-16-45photo 2018-12-02 13-16-50photo 2018-12-02 13-16-53photo 2018-12-02 13-16-55photo 2018-12-02 13-16-57photo 2018-12-02 13-17-00photo 2018-12-02 13-17-12photo 2018-12-02 13-17-17photo 2018-12-02 13-31-53photo 2018-12-02 13-32-03

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید