Super User

خریدهای جدید پرسپولیس روز شنبه رونمایی خواهند شد.

به گزارش خبر ساری،برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخ‌پوشان در خواست جذب بک مدافع و مهاجم به مدیران داده است. در خط دفاعی محمد نادری و محمدحسین مرادمند جزء گزینه‌های مدنظر هستند.  نادری 22 ساله فصل گذشته در تراکتورسازی عضویت داشت و این فصل به تیم کورتریکبلژیک پیوسته است و مرادمند یکی از ستون‌های پدیده در این فصل محسوب می‌شود. در نوک خط حمله دو مهاجم مجارستانی و اهل کرواسی زیر نظر قرار گرفته‌اند که یکی از آن‌ها به خدمت گرفته خواهد شد.

بعد از آنکه چشم‌ها به روی ماجرای پرداخت بدهی‌های موسسات مالی اعتباری نزول‌خوار و ورشکسته باز شد حالا همه شروع کردند به چرتکه انداختن که پیدا کنند که به هر ایران چقدر از این پول‌ها می‌رسید در بهترین حالت هم عقلشان رسیده تا ۳۵ هزار میلیارد تومان را تقسیم بر ۸۰ میلیون ایرانی کنند. مثلا خبرآنلاین در این باره نوشته: «سهم هر ایرانی از بار سنگین تسویه تعهدات ۳۷۵ هزار تومان تا ۴۳۷ هزار و ۵۰۰ هزار تومان است اگر رقم تسویه شده بین ۳۰ تا ۳۵ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شود.»

متاسفانه این ناشی از بی‌توجهی و بی‌دقتی نسبت به ابعاد ماجراست. تصور آنها این بود که با اعلام اینکه سهم هر ایران (فرضا) ۵۰۰ هزار تومان بوده می‌توانند مردم را نسبت به اهمیت اینکه چه پولی از دست داده‌اند بیشتر جلب کنند. درحالی که ماجرا اصلا به این صورت نیست و این رقم حتی کف و حداقل پولی که از دست رفت هم نیست.

اولا: رقم واقعی ۳۳ هزار میلیارد تومان است. دوما: این رقم از افزایش پایه پولی پرداخته شده است. به این معنا باید آن را در نرخ «ضریب فزاینده پولی» (یعنی ۷ درصد)‌ ضرب کرد.

سعید لیلاز اقتصاددان در این باره درست گفته بود که: «۳۳ هزار میلیارد تومان پول پرقدرت از محلی نامعلوم برای طلبکاران موسسات مالی غیرمجاز خرج شده است که اگر ضرب در ضریب فزاینده پولی ۷ تا ۷,۵ شود، ۲۵۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی ایجاد خواهد کرد.»

به عبارت روشن‌تر آنها که به دنبال یافتن سهم هر ایرانی از پولی که بابت بدهی موسسات مالی اعتباری پرداخت شده هستند باید رقم ۲۵۰ هزار میلیارد تومان را در هشتاد میلیون ایرانی تقسیم کنند که چیزی بیش از سه میلیون تومان خواهد شد. برای مقایسه نیز کافی است به خاطر داشته باشید هر فرد ایرانی در سال تنها ۵۴۰ هزارتومان یارانه دریافت می‌کند و این رقم معادل شش سال یارانه اوست.

اما نکته اینجاست که این تنها بخش آماری و قابل اندازه‌گیری این ماجراست. موضوع ابعاد بسیاری وسیع‌تری هم خواهد داشت وقتی که کشف کنیم؛ «سپرده‌گذاران کلان این موسسات که طلب‌هایشان را دریافت کردند، آن را در کدام بازارهای مالی سرمایه‌گذاری کردند؟ چه بازارهایی دچار تلاطم مالی شد و از این رهگذر چقدر سود نصیب سرمایه‌داران کلان این موسسات مالی شد؟»

مهمتر از سرمایه ۳ میلیونی برای هر ایرانی و فاجعه‌بارتر از آن این است که ببینیم نگاه مدیران سازمان برنامه و بودجه تا چه اندازه نسبت به این موضوعات ساده‌انگارانه بود.

در بهمن ماه سال ۹۶ که دولت شروع به پرداخت این پول‌ها کرد، بازار ارز اولین تکانه‌های خود را شاهد بود و از رقم ثابت ۳۵۰۰ شروع به صعود کرد.

همان زمان نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه با روزنامه شرق گفت‌وگو کرد و در پاسخ به این سئوال که آیا همین پول‌ها نتوانسته بازار ارز را دچار تلاطم کند؟ می‌گوید: «این رقم بین سپرده‌گذاران بسیار زیادی توزیع شده و البته ممکن است بخش کوچکی از آن راهی بازار ارز شده باشد. بعید می‌دانم ارتباطی وجود داشته باشد و قابل تأیید نیست.»

از نظر نگارنده ضرر و خسارتی که از این زاویه به جامعه ایران وارد شده (و می‌شود) به مراتب هنگفت‌تر از پانصدهزارتومان یا ۳ میلیون تومان برای هر ایرانی است. آیا کسی هست که حجم این خسارت را بتواند محاسبه کند؟/امتداد

صید ماهیان استخوانی در دریای خزر با افزایش 12 درصدی به 770 تن رسید.

به گزارش خبر ساری،معاون صید و بنادر شیلات مازندران با بیان اینکه امسال 770 تن ماهی در استان صید شد گفت : این میزان صید از ابتداي آغاز فصل صيد تا کنون در مقایسه با پارسال ،  12 درصد افزايش دارد.
کریم زاده ، ارزش اقتصادی میزان ماهی صید شده در مازندران را 27 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود : ارزش اقتصادی نیز در مقایسه با سال گذشته 30 درصد افزایش یافت.
وی با اشاره به فعالیت 53 شرکت تعاونی پره در مازندران ، سرانه صید هر تعاونی را حدود 14 و نیم تن اعلام و تصریح کرد : در حال حاضر ترکیب صید در استان 80 درصد کفال و 20 درصد ماهی سفید است.
معاون صید و بنادر شیلات مازندران دلیل اصلی ریز جثه شدن ماهی کفال را حرکت گله ای و صید به روش پره دانست و افزود : این نوع ماهیان با افزایش دمای آب، پیش از رسیدن به وزن و اندازه استاندارد به صورت گله ای به سمت ساحل حرکت می کنند که گرفتار تور صیادان می شوند.
فصل صید ماهی امسال در مازندران از 15 مهر آغاز شد و تا پایان فروردین ، ادامه دارد.

نحوه پرداخت قسطي جرايم تخلفات رانندگي /30 آذر ماه سال جاری آخرین مهلت بخشودگی جرائم رانندگی


به گزارش خبر ساری ، چند راهكار براي ابلاغ جرايم و پرداخت آنها پيش روي شهروندان قرار دارد. اين راهكارهاي ساده اولا به تسهيل دريافت جريمه ها و تخلفات كمك كرده ،ثانيا سفر اضافي براي شهروندان ايجاد نمي كند، ثالثا اطلاعات صحيح و مطمئن به دستشان مي رسد.

رانندگان می توانند با ارسال باركد ١٧ رقمي پشت كارت(vin)، به شماره پيامك ١١٠١٢٠٢٠٢٠، آخرين وضعيت تخلفات معوقه خودروي خود را استعلام كنند.
شهروندان با اين كار بدون مراجعه به جايي مي توانند وضعيت جريمه وسايل نقليه خود را استعلام كنند. همچنين اگر تصميم پرداخت همين جريمه را داشته باشند مي توانند بعد از وارد كردن وي آي ان، ستاره اضافه كرده و به همين شماره پيامك ارسال نمایند.

سيستم علاوه بر مبلغ جريمه، شناسه قبض و پرداختي را در اختيار هم وطنان قرار مي دهد و مالکان مي توانند نسبت به پرداخت قبض جديد اقدام كنند.

رانندگان همچنين مي توانند با ورود به سايت راهور( rahvar120.ir )نسبت به استعلام تخلفات خود اقدام كنند.

البته سايت راهور١٢٠ در بازه هاي زماني چند روزه آپديت مي شود.
قطعا اطلاعاتي كه در اختيار هم وطنانمان قرار مي دهد اطلاعات به روزي نيست و صرفا براي اطلاع رساني خواهد بود. پس اگر هم وطني، قصد دارد كه تمام معوقات خودرويش را پرداخت كند، بهترين راهكار استعلام پيامكي يا مراجعه به دفاتر پليس به علاوه ١٠ و مراجعه به واحدهاي اجراييات پلیس راهور می باشد.

اين ٣ منبع مي توانند اطلاعات به روزي را در اختيار رانندگان قرار دهند.سايت راهور همين اطلاعات را با اختلافي چند روزه در اختيار هم وطنان قرار مي دهد.
لازم به ذکر است ، شهروندان مي توانند جرايم خود را به صورت اقساط نیز پرداخت كنند.
امكان فوق العاده جالبي سايت راهور ١٢٠ براي هم وطنان فراهم كرده است. به این ترتیب كه مي توانند نسبت به پرداخت موردي يا همان "قسطي" جرايم راهنمايي و رانندگي اقدام كنند.هم وطنان مي توانند با مراجعه به سايت راهور، اطلاعاتي را كه لازم است ثبت كرده و وارد سابقه تخلفات خودرو شوند. سيستم به صورت هوشمند، براي هر رديف تخلف، شناسه قبض و پرداخت تعريف مي كند. هر شهروند مي تواند با وارد كردن شناسه قبض از طريق خودپرداز و يا درگاه هاي عابربانك، جريمه را به صورت جداگانه و موردي پرداخت كند. ٢٤ ساعت بعد از پرداخت، جريمه پرداخت شده از ليست تخلفات حذف مي شود.
بنابراين رانندگاني كه قادر به پرداخت يكباره جرايم خود نيستند، بهترين راهكار پرداخت به صورت مرحله اي و قسطي و مراجعه به سايت راهور ١٢٠ است.
خاطر نشان می گردد ، 30 آذر 1397 آخرین مهلت بخشودگی جرائم رانندگی مربوط به قبل از سال( 1397 )می باشد .

ستوانیکم مرتضی ابراهیمی.کارشناس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور استان مازندران

photo ۲۰۱۸-۱۲-۰۳ ۱۰-۵۱-۱۵

به گزارش خبر ساری ، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش کشور صبح امروز آمار نهایی ثبت نام کنندگان مقطع دکتری را اعلام کرد و گفت:« بر اساس آمار نهایی تعداد ۱۹۵ هزار و ۶۰۰ نفر در آزمون نیمه متمرکز ورودی دوره دکتری (Ph.D) سال ۱۳۹۸ ثبت نام کردند.»

نگاهی به آمار
این در حالی ست که تعداد ۲۳۴ هزار و ۴۵۴ نفر در آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۷ ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۰۰ هزار و ۶۲۲ نفر معادل ۴۲.۹۲ درصد داوطلبان زن و بقیه داوطلبان مرد بودند.

 در سال 96 نیز تعداد 260 هزار و 83 داوطلب برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه‌متمرکز ثبت‌نام کردند که از این تعداد 110 هزار و 163 نفر زن و 149 هزار و 920 نفر مرد هستند یعنی 42.36 درصد داوطلبان زن و 57.64 درصد مرد هستند.

در سال 95نیز 158 هزار و 94 نفر و 201هزار و 335 نفر در سال 94 متقاضی شرکت در آزمون دکتری بودند که این آمار نشان دهنده ی کاهش شدید داوطلبان طی این دو سال بوده است.

کاهش هر ساله ی داوطلبان دکتری
اگر به آمار هشت سال اخیر یعنی از سال 91 تا امسال 98 نگاهی کنیم متوجه خواهیم شد کمترین آمار شرکت کننده در آزمون دکتری مربوط به سال 95 با 158هزار و 94 نفر داوطلب است و سال بعدی آن با افزایشی حدود 110 هزار نفری در کنکور 96 مواجه هستیم. امری که در این میان باید به آن توجه کرد قانون برگزاری سنجش یکپارچه ی تحصیلات تکمیلی است که در سال 95 به تصویب رسیده و تا کنون و بر خلاف میل دانشگاه آزاد اجرایی شده است.

 طبق این قانون آزمون دکتری دانشگاه های سراسری، پیام نور، موسسات غیر انتفاعی و دانشگاه آزاد اسلامی به صورت یکپارچه برگزار می گردد.

در واقع افزایش ناگهانی 110 هزار نفری و رسیدن به مرز 260 هزار داوطلب دکتری در آزمون سراسری دکتری مربوط به افرادی است که به خاطر شرکت در دانشگاه آزاد در این آزمون شرکت کرده اند، در واقع اگر تنها به آمار به صورت یک اطلاع خام نگاه کنیم این اشتباه به وجود می آید که در سال 96 تعداد داوطلبان آزمون دکتری نسبت به سال قبل به صورت ناگهانی افزایش یافته است، در صورتی که آمار های قبل از این تاریخ به علت جدا برگزار شدن آزمون دکتری دانشگاه های سراسری، پیام نور و موسسات عالی از دانشگاه آزاد اسلامی اطلاعاتی ناقص را در اختیار ما می گذارد.

پس از سال 95 و ادغام آزمون های دانشگاه های دو لتی و دانشگاه آزاد و سایر موسسات نیز نه تنها افزایش ادامه پیدا نمی کند بلکه مجددا شاهد کاهش هر ساله ی داوطلبان کنکور دکتری هستیم. به صورتی که آزمون دکتری که در سال 96 با بیش از 260هزار نفر برگزار گردید، امسال با کمتر از 200 هزار نفر برگزار خواهد شد.

یکی از دلایل مهم عدم تمایل به شرکت در آزمون دکتری دلایلی چون بیکاری در مقاطع تحصیلات تکمیلی است، طبق این آمار بیش از 75 در صد از فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار هستند که این آمار برای افراد بدون مدرک دانشگاهی کمتر است.

جشنواره ملی مرکبات و اقوام عشایر در مازندران برگزار شد.

به گزارش خبر ساری ، در این جشنواره نمایندگانی از 15 استان کشور حضور دارند که صنایع دستی و سوغات استان های خود را به تعداد یکصد غرفه در کنار غرفه های مرکبات به نمایش گذاشته اند.
این جشنواره های ملی با همکاری مشترک اداره امور عشایری، میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و جهاد کشاورزی مازندران و فرمانداری و شرکت تعاونی باغداران قائمشهر برپا شده است.
مدیر امور عشایری مازندران هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد همدلی و وحدت اقوام و آشنایی با فرهنگ ها اعلام کرد.

در ادامه گزارش تصویری این مراسم را مشاهده مینمایید:

عکاس: هدا کاشی پور

IMG 7691 CopyIMG 7695 CopyIMG 7697 CopyIMG 7699 CopyIMG 7701 CopyIMG 7704 CopyIMG 7706 CopyIMG 7708 CopyIMG 7713 CopyIMG 7716 CopyIMG 7717 CopyIMG 7721 CopyIMG 7724 CopyIMG 7728 CopyIMG 7729 CopyIMG 7730 CopyIMG 7731 CopyIMG 7732 CopyIMG 7733 CopyIMG 7736 Copy

IMG 7737 CopyIMG 7738 CopyIMG 7740 CopyIMG 7744 CopyIMG 7749 CopyIMG 7755 CopyIMG 7757 CopyIMG 7758 CopyIMG 7761 CopyIMG 7763 CopyIMG 7765 CopyIMG 7770 CopyIMG 7771 CopyIMG 7774 CopyIMG 7776 CopyIMG 7777 CopyIMG 7779 CopyIMG 7785 CopyIMG 7790 CopyIMG 7793 Copy

IMG 7795 CopyIMG 7798 CopyIMG 7807 CopyIMG 7811 CopyIMG 7813 CopyIMG 7818 CopyIMG 7831 CopyIMG 7832 Copy

پیروزی شهروند ساری در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال کشور

به گزارش خبر ساری ، از سری رقابتهای لیگ برتر فوتسال کشور و در هفته نوزدهم این رقابتها شهروند ساری توانست در دقایق پایانی نتیجه 5 بر 4 برابر اهورا بهبهان به پیروزی دست یابد.

گلهای شهروند ساری در این دیدار را رضا امانی ، ابوالفضل افضلی ، طاها مرتضوی و مراد ناظری (2بار) به ثمر رساندند.

در ادامه سری دوم گزارش تصویری این دیدار را مشاهده مینمایید:

عکاس: عرفان غفوری

IMG 1370CopyIMG 1375 CopyIMG 1378 CopyIMG 1381 CopyIMG 1384 CopyIMG 1387 CopyIMG 1390 CopyIMG 1396 CopyIMG 1399 CopyIMG 1407 CopyIMG 1408 CopyIMG 1410 CopyIMG 1411 CopyIMG 1412 CopyIMG 1414 CopyIMG 1415 CopyIMG 1416 CopyIMG 1418 CopyIMG 1420 CopyIMG 1423 Copy

IMG 1425 CopyIMG 1426 CopyIMG 1428 CopyIMG 1430 CopyIMG 1432 CopyIMG 1433 CopyIMG 1434 CopyIMG 1436 CopyIMG 1442 CopyIMG 1445 CopyIMG 1449 CopyIMG 1455 CopyIMG 1459 CopyIMG 1463 CopyIMG 1466 CopyIMG 1467 CopyIMG 1471 CopyIMG 1476 CopyIMG 1481 CopyIMG 1482 Copy

IMG 1483 CopyIMG 1484 CopyIMG 1485 CopyIMG 1487 CopyIMG 1489 CopyIMG 1490 CopyIMG 1492 CopyIMG 1493 CopyIMG 1498 CopyIMG 1500 CopyIMG 1508 CopyIMG 1510 CopyIMG 1514 CopyIMG 1516 CopyIMG 1518 CopyIMG 1523 CopyIMG 1525 CopyIMG 1531 CopyIMG 1533 CopyIMG 1535 Copy

IMG 1538 CopyIMG 1539 CopyIMG 1543 CopyIMG 1545 CopyIMG 1548 CopyIMG 1549 CopyIMG 1553 CopyIMG 1557 CopyIMG 1564 CopyIMG 1567 CopyIMG 1569 CopyIMG 1573 CopyIMG 1575 CopyIMG 1577 CopyIMG 1578 CopyIMG 1581 CopyIMG 1584 CopyIMG 1595 CopyIMG 1597 CopyIMG 1599 Copy

IMG 1521 CopyIMG 1606 CopyIMG 1608 CopyIMG 1609 CopyIMG 1616 CopyIMG 1618 CopyIMG 1621 CopyIMG 1628 CopyIMG 1634 CopyIMG 1639 CopyIMG 1642 CopyIMG 1649 CopyIMG 1655 CopyIMG 1659 CopyIMG 1661 CopyIMG 1665 CopyIMG 1673 Copy

پیروزی شهروند ساری در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال کشور

به گزارش خبر ساری ، از سری رقابتهای لیگ برتر فوتسال کشور و در هفته نوزدهم این رقابتها شهروند ساری توانست در دقایق پایانی نتیجه 5 بر 4 برابر اهورا بهبهان به پیروزی دست یابد.

گلهای شهروند ساری در این دیدار را رضا امانی ، ابوالفضل افضلی ، طاها مرتضوی و مراد ناظری (2بار) به ثمر رساندند.

در ادامه سری اول گزارش تصویری این دیدار را مشاهده مینمایید:

عکاس: مصطفی توحیدیان

 MG 0516 Copy MG 0518 Copy MG 0521 Copy MG 0523 Copy MG 0524 Copy MG 0532 Copy MG 0542 Copy MG 0543 Copy MG 0550 Copy MG 0559 Copy MG 0561 Copy MG 0562 Copy MG 0586 Copy MG 0590 Copy MG 0594 Copy MG 0599 Copy MG 0604 Copy MG 0613 Copy MG 0615 Copy MG 0623 Copy MG 0624 Copy

 MG 0628 Copy MG 0649 Copy MG 0654 Copy MG 0663 Copy MG 0665 Copy MG 0677 Copy MG 0682 Copy MG 0687 Copy MG 0690 Copy MG 0693 Copy MG 0700 Copy MG 0702 Copy MG 0710 Copy MG 0711 Copy MG 0712 Copy MG 0714 Copy MG 0716 Copy MG 0720 Copy MG 0726 Copy MG 0729 Copy

 MG 0731 Copy MG 0736 Copy MG 0738 Copy MG 0741 Copy MG 0744 Copy MG 0747 Copy MG 0749 Copy MG 0761 Copy MG 0763 Copy MG 0767 Copy MG 0788 Copy MG 0794 Copy MG 0798 Copy MG 0806 Copy MG 0825 Copy MG 0837 Copy MG 0844 Copy MG 0845 Copy MG 0846 Copy MG 0849 Copy

 MG 0851 Copy MG 0857 Copy MG 0870 Copy MG 0873 Copy MG 0876 Copy MG 0900 Copy MG 0904 Copy MG 0925 Copy MG 0928 Copy MG 0929 Copy MG 0941 Copy MG 0943 Copy MG 0949 Copy MG 0953 Copy MG 0958 Copy MG 0960 Copy MG 0961 Copy MG 0963 Copy MG 0965 Copy MG 0966 Copy

 MG 0974 Copy - Copy MG 0977 Copy - Copy MG 0979 Copy - Copy MG 0980 Copy - Copy MG 0983 Copy - Copy MG 0986 Copy - Copy MG 0992 Copy - Copy MG 0993 Copy - Copy MG 0995 Copy - Copy MG 0999 Copy - Copy MG 1000 Copy MG 1001 Copy MG 1004 Copy MG 1031 Copy MG 1035 Copy MG 1043 Copy MG 1061 Copy MG 1067 Copy MG 1092 Copy MG 1098 Copy

 MG 1103 Copy MG 1125 Copy MG 1129 Copy MG 1130 Copy MG 1131 Copy MG 1169 Copy MG 1193 Copy MG 1208 Copy MG 1221 Copy MG 1223 Copy MG 1230 Copy MG 1232 Copy MG 1244 Copy MG 1247 Copy MG 1249 Copy

رئیس ایستگاه 4 آتش نشانی ساری با اشاره به جزئیات آتش‌سوزی منزل مسکونی در روستای کوی خیل گفت: در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد.

به گزارش خبر ساری، رئیس ایستگاه 4 آتش نشانی ساری اظهار کرد: ساعت 9:44 دقیقه صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی منزل مسکونی در جاده دریا روستای کوی خیل به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اعلام شد و بلافاصله آتش نشانان ایستگاه یک و 4 به محل اعزام شدند.

رئیس ایستگاه 4 آتش نشانی ساری اضافه کرد: آتش‌سوزی در منزل مسکونی در طبقه همکف رخ داد و در لحظه رسیدن آتش نشانان آتش در این واحد کاملا شعله‌ور بوده و دود غلیظی هم اطراف آن را فرا گرفته بود.

وی ادامه داد: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که یکی از ساکنین در منزل بوده و آتش نشانان در قالب دو تیم همزمان با خاموش کردن آتش‌ و در حین عملیات جستجو و نجات با جسد سوخته فرد حدوداً 57 ساله مواجه شدند که مرگ وی نیز به تایید عوامل اورژانس رسید.

حسن نژاد افزود: با تلاش آتش نشانان حریق بطور کامل اطفا شد و آتش نشانان ضمن ایمن سازی محیط محل حادثه را تحویل عوامل نیروی انتظامی دادند.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان مربوطه در حال بررسی علت دقیق حادثه هستند، گفت: در این عملیات عوامل اورژانس ، نیروی انتظامی ، قاضی کشیک ، پزشکی قانونی ، سازمان آرامستان و آتش نشانان ساری مشارکت داشته اند.

رئیس ایستگاه 4 آتش نشانی ساری از تصادف دو دستگاه خودرو در جاده دریا و کشته و مصدوم شدن 6 نفر از سرنشینان آن خبر داد.

به گزارش خبر ساری،  ایرج حسن نژاد رئیس ایستگاه 4 آتش نشانی اظهار داشت: تصادف دو دستگاه خودرو منجر به کشته شدن یک نفر و مصدومیت 5 نفر از سرنشینان آن شد.

حسن نژاد با اشاره به اینکه این تصادف بین یک دستگاه خودرو سوزوکی و یک دستگاه خودروی پراید رویداده، بیان کرد: این تصادف بامداد امروز در جاده دریا بعد از عبور ماهفروز محله اتفاق افتاد.

وی گفت:گزارش این حادثه در ساعت 25 دقیقه بامداد توسط شهروندان به سامانه 125 آتش نشانی اطلاع رسانی شد که آتش نشانان و گروه نجات از ایستگاه 4 و یک آتش نشانی به محل اعزام شدند.

رئیس ایستگاه 4 آتش نشانی با بیان اینکه یک نفر از سرنشینان که در اثر ضربات وارده در خودرو محبوس شده بود با تلاش آتش نشانان از آن خارج شد، گفت: در این عملیات آتش نشانان اقدامات مربوط به ایمن سازی محل را انجام و با تحویل فرد متوفی به سازمان آرامستان و تحویل مصدومین به عوامل اورژانس به ماموریت خود پایان دادند.

وی ضمن تاکید بر رعایت تمامی موارد ایمنی از سوی رانندگان ، از آنان خواست قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا شاهد حوادث تلخ نباشیم.

صفحه1 از247

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید