Super User

اين حادثه واقع در بلوار طالقاني روبروي خيابان شهابي رويداد كه با تلاش بي وقفه اتش نشانان اطفا شد.

به گزارش خبر ساری ، در ساعت ۲۳:۰۲ دقيقه پنج شنبه ۲۷ مهر ماه، طي تماس شهروندان مبني بر وقوع آتش سوزي در فروشگاه مبل ، بلا فاصله ستاد فرماندهي عمليات، آتش نشانان ايستگاه ۴، ۶ و يك را به محل حادثه اعزام كرد .

براساس اين گزارش ، اين حادثه واقع در بلوار طالقاني روبروي خيابان شهابي رويداد كه با تلاش بي وقفه اتش نشانان مهار شد.

لازم به ذكر است  آتش نشانان ضمن رعايت تمامي موارد ايمني ، حريق را بطور كامل اطفا و عمليات جدا سازي و لكه گيري را انجام دادند.

متاسفانه در اين حادثه يكي از آتش نشانان از ناحيه دست دچار مصدوميت شد و همچنين خسارت مالي به فروشگاه و لوازم موجود در ان وارد گرديد.

يادآور مي شود:  علت اصلي حادثه توسط كارشناسان اين سازمان در دست بررسي است.

56789101112

معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران از کشف اموال سرقتی به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال و مقادیری موادمخدر در طرح ارتقا امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده خبر داد.

به گزارش خبر ساری، سرهنگ ناصر علی صفر پور گفت: در راستای پاکسازی نقاط آلوده و مقابله با تهیه و توزیع کنندگان موادمخدر، سارقان، مجرمان سابقه دار، طرح عملیاتی ارتقا امنیت اجتماعی در مناطق آلوده و جرم‌خیز شهر ساری به اجرا در آمد.

وی افزود: در اجرای این طرح مأموران انتظامی این فرماندهی با هماهنگی قضائی و در عملیاتی ضربتی با حضور در یکی از مناطق آلوده و جرم خیز، موفق شدند، ۳ دستگاه موتور سیکلت، ۱ دستگاه خودرو، سلاح شکاری، ۱۱ قبضه سلاح سرد،۳ دستگاه دوچرخه و تعداد قابل توجهی اموال سرقتی را به همراه مقادیری موادمخدر کشف کنند.

سرهنگ صفر پور و ارز کالا‌های سرقتی کشف شده در این طرح را بالغ بر ۷۰۰ میلیون ریالی عنوان کرد و با اشاره به اجرای موفقیت آمیز این طرح، گفت: در این طرح ۸ متهم به سرقت از سارقان سابقه دار شناسایی و دستگیر شدند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان در پایان ضمن تقدیر از همکاری خوب مردم با پلیس، افزود: هدف از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده، ایجاد امنیت پایدار و ایجاد آسایش و آرامش برای مردم است./باشگاه خبرنگاران جوان

اين حادثه در مجتمع مسكوني ۷۵ دستگاه رويداد كه متاسفانه سبب خسارت به منزل شد.

به گزارش خبر ساری ،ايرج حسن نژاد مسئول ايستگاه شماره ۳ آتش نشاني ساری از آتش سوزی منزل خالي از سكنه خبر داد. وي افزود: در ساعت ۱۰:۲۶ دقيقه روز شنبه ۲۹ مهر ماه طي تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشاني اين حادثه گزارش شد.

مسئول ايستگاه۳ آتش نشاني تصريح كرد: اين حادثه در مجتمع مسكوني ۷۵ دستگاه رويداد كه متاسفانه سبب خسارت به منزل شد. وي خاطر نشان كرد: ستاد فرماندهي عمليات ،آتش نشانان ايستگاه ۳ ساری را به محل حادثه اعزام كرد و اتش نشانان با رعايت موارد ايمني حريق را بطور كامل اطفا كردند. وي با اشاره به اينكه علت حادثه در دست بررسي است ، ياد آور شد: آتش نشانان با ايمن سازي محيط به كار خود پايان دادند.

1234

با حضور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و شهردار منطقه یک ساری دفتر هیئت دوچرخه سواری مازندران افتتاح شد

 مراسم افتتاح دفتر هیئت دوچرخه سواری استان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران برگزار شد.
به گزارش خبر ساری ؛ دفتر هیئت دوچرخه سواری شهرستان مازندران با حضور حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران افتتاح شد.
در این مراسم که صبح امروز برگزار شد، هیات رئیسه دوچرخه سواری استان امید ذاکری و برادران معتمدی ، چند از مسئولین هیات های دوچرخه سواری شهرستان های استان نیز حضور داشتند.
این افتتاحیه با صحبت های دکتر میری ریئس هیات دوچرخه سواری استان آغاز گردید و ایشان خواستار حمایت ویژه از مدیر کل شدتد. افزود: توسعه دوچرخه سواری و نقش آن در کمک به ترافیک و همچنین در جهت نهادینه ساختن این ورزش بوده است.

حبیب حسین مدیرکل ورزش و جوانان اشتهارد در حاشیه این مراسم گفت: با افتتاح این دفتر از این پس کلیه فعالیتهای هیئت دوچرخه سواری مازندران با نظم و شرایط بهتری پیگیری خواهد شد.
وی افزود: امیدواریم با افزایش سرانه ورزشی استان و به تبع ان شهرستان ها، ورزش و جوانان مازندران نیز مسیر توسعه و پیشرفت خود را با سرعت بیشتری طی کند.

 

در ادامه گزارش تصویری این مراسم را مشاهده مینمایید:

IMG 1173 HDTV 720IMG 1184 HDTV 720IMG 1187 HDTV 720IMG 1193 HDTV 720IMG 1194 HDTV 720IMG 1202 HDTV 720IMG 1206 HDTV 720IMG 1210 HDTV 720IMG 1214 HDTV 720IMG 1220 HDTV 720

IMG 1234 HDTV 720IMG 1236 HDTV 720IMG 1237 HDTV 720IMG 1242 HDTV 720IMG 1245 HDTV 720IMG 1249 HDTV 720

IMG 1272 HDTV 720IMG 1290 HDTV 720IMG 1294 HDTV 720IMG 1258 HDTV 720IMG 1261 HDTV 720IMG 1263 HDTV 720IMG 1269 HDTV 720

شهردار ساری به عنوان استاندار سمنان معرفی می شود.

به گزارش خبر ساری و به نقل از شمال نیوز ، مهدی عبوری  شهردار مرکز استان مازندران ، به عنوان استاندار استان زادگاه رئیس جمهور « سمنان » در جلسه عصر چهارشنبه هیئت دولت معرفی می شود .

بنا به اطلاع موثق دريافتي پس از مذاكرات به عمل آمده از سوي وزارت كشور با عبوري در خصوص سه گزينه ي استانداري استان هاي قم،اردبيل و سمنان در نهايت سمنان مقصد مديريتي « جوانترین استاندار کشور » خواهد بود.

پيش از اين استانداری مازندران نيز به عنوان يكي از مقاصد مديريتی عبوري مطرح بود كه با برنامه دولت در انتصاب استانداران غير بومي که علی رغم درخواست و حمایت مردمی ، جریان های سیاسی ، فرهنگی و علما به تحقق نرسيد.

مهدي عبوري با قريب به سي و شش سال سن،تجربه شورای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ، معاونت صداوسيماي استان مازندران،فعاليت در بخش خصوصی،همكاري با نهادهای مدنی و تشكل هاي ورزشی در سطح کشور و استان مازندران را دارا است.

در ميان سوابق عبوری شهرداری ساری دارای بالاترين اثرگذاري در مجامع سياسي و اجتماعي و اداري بوده است كه از قريب به شش سال قبل تاكنون ادامه داشته است.

موفقيت ها و اقدامات وي در شهرداري ساری ،عبوري را به يكي از شهرداران داراي سبك مديريت در استان مازندران و كشور تبديل ساخته است،از سويي به دليل محبوبيت فزاينده عبوري در شهرساري و استان مازندران از او به عنوان شخصيت محوري مرکز استان ياد مي شود.


افزايش هفت برابري اعتبارات،اجراي پروژه هاي به جاي مانده با گذشت چندين سال،تحقق توسعه شهري در محدوده هاي مختلف و گسترش فعايت هاي فرهنكي و اجتماعي با توجه ويژه به حوزه ي جوانان و بانوان بخشي از عملكرد شهردار ساري به شمار مي رود.
عبوري كه از خانواده سه شهيد گرانقدر نظام انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي به شمار مي رود بهره گيري از ظرفيت تمامي جريان ها و جناح هاي سياسي درون نظام را به عنوان رويكرد خود در فعاليت هاي مديريتي به ظهور رسانده است .

وي دارای مدرک تحصیلی دكترا در رشته مديريت مي باشد.

به گزارش خبر ساری،دکتر نجاریان عضو شورای شهر ساری و رییس هیات فوتبال ساری بهمراه رییس اداره ورزش و جوانان به مناسبت هفته تربیت بدنی به دیدار خانواده شهید زادسر از شهدای فوتبالیست شهرستان ساری رفتند.

در ادامه گزارش این دیدار را میبینید:

عکاس:عرفان غفوری

IMG 0768 CopyIMG 0771 CopyIMG 0774 CopyIMG 0781 CopyIMG 0796 CopyIMG 0797 CopyIMG 0805 CopyIMG 0807 CopyIMG 0812 CopyIMG 0820 Copy

به گزارش خبر ساری،دکتر سعید نجاریان عضو شورای شهر ساری و رییس هیات فوتبال شهرستان ساری به مناسبت هفته تربیت بدنی به همراه رییس اداره ورزش و جوانان ساری بر سر مزار شهدای تربیت بدنی حضور یافتند.

در ادامه گزارش تصویری این دیدار را میبینید:

عکاس:عرفان غفوری

IMG 0724 CopyIMG 0726 CopyIMG 0729 CopyIMG 0730 CopyIMG 0731 CopyIMG 0733 CopyIMG 0736 CopyIMG 0739 CopyIMG 0742 CopyIMG 0743 CopyIMG 0745 Copy
IMG 0747 CopyIMG 0749 CopyIMG 0750 CopyIMG 0755 CopyIMG 0761 CopyIMG 0765 Copy

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: اخذ دلار برای صدور روادید از زایرین اربعین حسینی از روز جاری حذف و هزینه روادید به ریال دریافت می‌شود.

به گزارش خبر ساری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، مجید آقابابائی دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: با پیگیری‌های وزارت کشور و وزارت امورخارجه وهمکاری دولت عراق، اخذ دلار برای صدور روادید از زایرین اربعین حسینی از روز جاری حذف و هزینه روادید به ریال توسط سفارت و کنسولگری های عراق و همچنین دفاتر موقت ١٢ گانه صدور روادید دریافت می‌شود.

آقابابائی افزود: این اقدام، زمینه ساز حذف دلار برای صدور روادید زائرین عتبات معلای عراق پس از اربعین نیز خواهد بود که با هماهنگی دو کشور و انجام مذاکرات، می‌توان به طور کامل مبادلات ارزی دوکشور در موضوع اخذ مبلغ روادید زایرین و و وابستگی به دلار را در آن حذف کرد.

مجید آقابابائی خاطر نشان کرد: مبلغ کل پرداختی زایرین اربعین که شامل هزینه روادید، بیمه و هلال احمر و کارمزد شرکت‌ها وکارگزاران می‌شود یک میلیون و نهصد و نود و پنج هزار ریال می‌باشد که زایرین صرفا باید همین مبلغ را پرداخت کنند واز هرگونه پرداخت مازاد خودداری نمایند.

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی در پایان تاکید کرد: برای اطمینان هموطنان از اخذ روادید مطمئن، صرفا به شرکت‌های معتبر ودارای مجوز که قبلا اسامی ان‌ها اعلام شده است مراجعه کنند.

صفحه1 از172

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید