هواداران اصفهانی مانند رینگ بوکس بازیکنان ما را زدند!!/ برای کادرفنی گیتی‌پسند متأسفم

  • دوشنبه, 17 دی 1397 ساعت 09:11
  • منتشرشده در اخبار ورزشی
  • بازدید 175 بار

سعید نجاریان،‌ مدیرعامل تیم شهروند ساری گفت: هواداران تیم گیتی‌پسند در بین نیمه مانند رینگ بوکس از روی نرده‌ها به داخل زمین ریختند و بازیکنان ما را کتک زدند.

به گزارش خبر ساری ، سعید نجاریان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ درباره درگیری‌های پیش آمده در دیدار تیم‌های شهروند ساری و گیتی‌پسند اصفهان و زخمی شدن شماری از بازیکنان تیم ساری اظهار داشت: این اتفاقات بسیار تأسف برانگیز است. با تمام احترامی که برای تیم گیتی‌پسند قائلم، اما دلیل این اتفاقات را ضعف مسئولان برگزار کننده اصفهانی می‌دانم. این اتفاقات حیثیت رشته فوتسال را می‌برد. قطعاً اتفاقات تلخ اصفهان سال ها‌ از ذهن هواداران پاک نخواهد شد.

«آیا نیروی انتظامی به اندازه کافی در سالن حضور نداشت که مانع ورود هواداران به داخل زمین شود؟» وی در واکنش به این پرسش تصریح کرد: در ساری با این همه هوادار همواره یگان ویژه در سالن حضور دارد و همه چیز کنترل می‌شود. آیا باید حتماً دست یا پا می‌شکست که مسئولان اصفهان به فکر بیفتند؟ این مسابقه اگر در مرحله پلی‌آف برگزار شود، چطور می‌خواهند آن را کنترل کنند؟ این اتفاقات به شهرهای دیگر هم سرایت می‌کند. شهر اصفهان که آنقدر میزبانی‌های بزرگ داشته وقتی اینطور مسابقه برگزار می‌کند از شهرهای دیگر چه انتظاری داریم؟

مدیرعامل باشگاه شهروند ساری ادامه داد: جدا از اینها، ناراحتی من از کادرفنی تیم گیتی‌پسند است که مصاحبه‌های عجیب می‌کنند و می‌گویند این اتفاقات برنامه‌ریزی شده بود! این حرف چه معنی دارد؟ یعنی ما برنامه‌ریزی کرده بودیم دست یا پای بازیکن‌مان بشکند؟ بازهم خدا را شکر ما 2 بر صفر از حریف پیش بودیم، در ضمن نماینده فدراسیون فوتبال به دلیل نبود امنیت بازی را نیمه کاره گذاشت، این چه حرفی است که می‌گویند تیم شهروند در زمین حاضر نشده است! ساعت یک بامداد فرماندار و اعضای شورای شهر اصفهان به بیمارستان آمدند و از ما دلجویی کردند اما کادرفنی گیتی‌پسند همان لحظه می‌گوید باید این موضوع بررسی شود و شاید برنامه‌ریزی شده باشد!

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 17 دی 1397 ساعت 09:17
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید