شکست عمران شهرداری ساری مقابل شهرداری تبریز/شهرداری تبریز به همنام ساروی خود باج نداد

  • چهارشنبه, 15 دی 1395 ساعت 14:31
  • منتشرشده در اخبار ورزشی
  • بازدید 580 بار

تیم عمران شهرداری ساری در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر تن به شکست سه بر یک مقابل شهرداری تبریز داد.

به گزارش خبر ساری،ست اول دیدار عمران شهرداری ساری و شهرداری تبریز در حالی آغاز شد که تیم عمران شهرداری نتوانست بازی همیشگی خود را به نمایش بگذارد و تحت تاثیر هنرنمایی دفاع روی تور شهرداری تبریز و پاسور این تیم قرار گرفت.تیم شهرداری تبریز هم با استفاده از تماشاگران خود اختلاف خود را زیاد کرد و خیلی راحت توانست برتری خود را به حریف دیکته کند و در پایان با نتیجه ۲۵-۱۷ به برتری دست پیدا کرد

در ست دوم با بازی ضعیف تر از همیشه تیم‌عمران ساری شروع شد. تیم شهرداری تبریز تا وقت استراحت فنی اول با نتیجه ۸بر۴ پیش افتاد. در طول بازی محمودی سرمربی عمران ساری چندین بار تایم اوت گرفت تا بازیکنان خود را بازیابی کند اما نتوانست و سارویها مقهور قدرت نمایی شهرداری تبریز شد و با نتیجه۲۵-۲۰ این ست را با برتری به سود خود به پایان رساند

در ست سوم تیم عمران شهرداری ساری به خود آمد و بازی همیشگی خود را به نمایش گذاشت و توانست در این ست با نتیجه ۲۵-۲۳به پیروزی برسد.

در ست چهارم تیم شهرداری تبریز بازی قدرتمندی از خود به نمایش گذاشت مخصوصا در دفاع روی تور عمران شهرداری ساری را مغلوب کردند و با نتیجه ۲۵-۱۹ این ست و این بازی را به سود خود به پایان برد.

به گزارش خبرساری،تیم عمران شهرداری ساری فعلا با قبول این شکست و تا قبل از پایان هفته شانزدهم با هفت برد در رده ششم جدول قرار دارد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 15 دی 1395 ساعت 14:44
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید