سعید نجاریان:تیم شهروند با حمایت تماشاگران به جایگاه واقعی خود بازگشت

  • چهارشنبه, 13 آذر 1398 ساعت 12:49
  • منتشرشده در اخبار ورزشی
  • بازدید 75 بار

مدیرعامل تیم شهروند ساری گفت: با حمایت پرشور تماشاگران و تعصب مثال‌زدنی بازیکنان تیم شهروند به جایگاه واقعی خود بازگشت.

به گزارش خبر ساری،سعید نجاریان با بیان اینکه شهروند ساری یکی از مدعیان فصل جدید لیگ است، اظهار کرد: با حمایت پرشور تماشاگران، تعصب بازیکنان و کادرفنی تیم شهروند به جایگاه واقعی خود در لیگ بازگشت.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان شهروند در برابر ارژن شیراز بازی قابل قبولی را ارائه دادند، گفت: با این برد ارزشمند شهروند که حقش بالای جدول بود به جایگاه واقعی خود دست یافت.

مدیرعامل شهروند ساری ضمن تقدیر تشکر از بازیکنان، کادرفنی بویژه هواداران جهت حمایت همه جانبه از این تیم افزود: بازی به بازی تیم بهتر از گذشته شد و موفق شد در مقابل حریفان نتایج خوبی کسب کند و الان جزو مدعیان لیگ باشد.

نجاریان همچنین از صعود تیم امید شهروند ساری به فینال لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور خبر داد و یادآور شد: امیدواریم تیم شهروند ساری در دو دیدار رفت و برگشت در برابر گیتی پسند اصفهان در لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور پیروز میدان باشد تا قهرمان این رقابت‌ها لقب بگیرد.

وی در ادامه گفت: از هواداران خونگرم و با تعصب ساروی می‌خواهیم در بازی رفت که 26 آذر در ساری میزبان تیم گیتی پسند اصفهان هستیم با حضور در سالن ورزشی تیم را همراهی کنند تا در این حساس پیروز میدان و یک گام جهت دست یافتن به جام قهرمانی نزدیک‌تر شویم./فارس

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 13 آذر 1398 ساعت 15:48
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید