حضور نماینده شهرستان ساری در لیگ سه فوتبال

  • چهارشنبه, 15 دی 1395 ساعت 11:27
  • منتشرشده در اخبار ورزشی
  • بازدید 521 بار

مراسم قرعه کشی مرحله دوم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور برگزار شد و سه نماینده شهرستان ساری در گروه دوم و سوم رقابت ها قرار گرفتند.

به گزارش خبرساری و به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان، شهدای بابلسر، شهدای ماکران میاندورود، شهرداری جویبار، صنعت ساری و مقاومت نوین ساری پنج تیم مازندرانی حاضر در مسابقات هستند.

هفته اول رقابت ها ۲۶ دی ماه برگزار خواهد شد و در گروه اول سه تیم مازندرانی صنعت ساری و مقاومت نوین ساری و شهرداری جویبار به مصاف شهرداری کامیاران، شهدای رزکان کرج، فرش طلایی ساوه، مقاومت تهران، آلومینیم آبسکون تهران، ملی پوشان تبریز و چوکای تالش می روند.

تیم های شهدای بابلسر و شهدای ماکران میاندورود نیز در گروه دوم با تیم های یاران غدیر هشتگرد، استقلال جوان گلستان، انتظار بجنورد، نسل ابومسلم مشهد، استقلال جنوب تهران و امید حسن آباد همگروه هستند.

در این مسابقات ۳۰ تیم حضور دارند و در سه گروه ۱۰ تیمی به صورت رفت و برگشت با هم دیدار می کنند که در پایان بازی ها تیم های اول گروه به لیگ دسته دوم کشور صعود می کنند و سه تیم دوم‌ گروه ها و بهترین تیم سوم از لحاظ امتیازی به صورت ضربدری دیدار می کنند تا دو تیم دیگر هم جواز صعود به لیگ دو را کسب کنند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 15 دی 1395 ساعت 11:40
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید