بازیکن دیپورتی لیگ قطر، شاه‌ماهی نقل‌وانتقالات فوتبال ایران!

  • دوشنبه, 18 تیر 1397 ساعت 11:24
  • منتشرشده در اخبار ورزشی
  • بازدید 218 بار

تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی مهدی ترابی و سروش رفیعی را جذب کرد که برخی‌ها بر این عقیده هستند این دو بازیکن شاه‌ماهی نقل و انتقالات فوتبال ایران بودند.

به گزارش خبر ساری، کمتر از یک ماه دیگر لیگ برتر فوتبال ایران آغاز خواهد شد و در حال حاضر هم تیم‌های لیگ برتری به دنبال جذب بازیکنان مورد نظر خود هستند تا بهترین عملکرد خود را در فصل آینده لیگ برتر به نمایش بگذارند. این در حالیست که به نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها عملکرد بسیار بهتری نسبت به سایر تیم‌ها و به خصوص استقلال در نقل و انتقالات داشته‌اند. این تیم در شرایطی مهدی ترابی و سروش رفیعی را جذب کرد که برخی‌ها بر این عقیده هستند این دو بازیکن شاه‌ماهی نقل و انتقالات فوتبال ایران بود‌ه‌اند.

بدون شک جذب ترابی که بازیکن جوان و آینده‌داری محسوب می‌شود و حتی با تیم ملی هم در جام جهانی حاضر شد خرید موفقی برای پرسپولیس محسوب می‌شود و حتی سروش رفیعی هم بازیکن باکیفیتی است اما نباید فراموش کرد رفیعی فصل قبل در تیم الخور قطر که جزو تیم‌های کم‌نام و نشان لیگ قطر است بازی می‌کرد و در پایان فصل هم این تیم اعلام کرد که قرارداد رفیعی تمدید نخواهد شد تا این بازیکن مجبور شد فوتبال قطر را ترک کند و به ایران برگردد.

با این اوصاف می‌توان به سطح پایین لیگ برتر فوتبال ایران پی برد زیرا از بازیکنی که نتوانست بیشتر از یک فصل در فوتبال قطر دوام بیاورد به عنوان یکی از مهمترین نقل‌وانتقالات فوتبال ایران یاد می‌شود. این موضوع مختص به پرسپولیس هم نیست و در سال‌های گذشته بازیکنانی همچون پژمان منتظری، سید جلال حسینی، محمد طیبی، محمد نوری و ... شرایط همچون رفیعی داشتند.

این در حالیست که توقع هواداران فوتبال فوتبال ایران همیشه این بوده که تیم‌های ایرانی بتوانند فاتح لیگ قهرمانان آسیا شوند اما وقتی بازیکنان سطح اول فوتبال ایران در لیگ قطر جای ندارند نمی‌توان توقع داشت تیم‌های باشگاهی فوتبال ایران در سطح آسیا حرفی برای گفتن داشته باشند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 18 تیر 1397 ساعت 11:30
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید