ابعاد جدیدی از ضرب و شتم بازیکنان تیم شهروند ساری توسط هواداران گیتی پسند اصفهان/ همه فریاد می زدند چاقو چاقو !!!

  • یکشنبه, 16 دی 1397 ساعت 16:02
  • منتشرشده در اخبار ورزشی
  • بازدید 287 بار

درگیری از مربی دروازه بانهای گیتی پسند آغاز شد!
به گزارش خبر ساری،هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتسال در حساس ترین دیدار تیم شهروند ساری به دیدار گیتی پسند اصفهان در سالن پیروزی اصفهان رفت که نیمه اول با دو گل طاها مرتضوی و امیرحسین رسولی به پایان رسید. در همین حین بود که هواداران ،کادرفنی،بازیکنان و عوامل باشگاه گیتی پسند با سلاح سرد و چماق به جان بازیکنان و کادرفنی تیم شهروند ساری افتادند.

photo 2019 01 06 18 23 29

اظهارات سعید خیر اندیش سرپرست تیم شهروند از ماجرای درگیری تماشاگران گیتی پسند و بازیکنان شهروند ساری
ما وقتی به بیرون زمین آمدیم با صحنه ای روبرو شدیم که واقعا متعجب از این قضیه بودیم من واقعا شوکه شدم . اکنون در بیمارستان و بر سر بازیکنان هستم و پزشکان برای تشخیص در حال عکسبرداری از آنها هستند.
عده ای از تماشاگران با تحریک یکی از مربیان گیتی پسند به زمین مسابقه ریختند و تا متوانستند بازیکنان ما را زیر مشت و لگد گرفتند.

photo 2019 01 06 18 14 38

اسماعیل پور سرمربی تیم شهروند ساری

ما در نیمه اول از حریف با دوگل پیش افتادیم . در گیریهای در حین بازی رخ داد و پس از سوت پایان نیمه اول به سمت رخت کن میرفتیم که یکی از عوامل و مربیان تیم گیتی پسند به سمت بازیکنان ما با لحن بدی پرخاش کرد و به همراه او مهدی جاوید نیز که از نوع بازی بازیکنان ما ناراحت بود شروع به اعتراض کرد و این باعث درگیری لفظی بین بازیکنان شد که پس از اینکه این درگیریها خاتمه یافت به سمت درب خروجی سالن و ورودی رختکن ها حرکت کردیم که در این زمان یکی از عوامل تیم گیتی پسند درب خروجی را به روی مابست و مانع رفتن ما به رختکن شد و در همین لحظه تماشاچیان حریف به سمت بازیکنان ما حمله ور شدند و آنها را زیر مشت و لگد گرفتند و تاسف بار این بود که بازیکنان و عوامل تیم گیتی پسند به جای اینکه آنها را از ما جدا بکنند خودشان به این درگیری ها دامن زدند . واقعا صحنه زشت فوتسالی را در این بازی دیدیم.
رضا امانی بازیکن تیم ما که قطعا دچار شکستگی بینی شده است.
لیدر منتسب به باشگاه گیتی پسند که اتفاقا لیدر تیم سپاهان اصفهان نیز هست یک چوب به دست داشت (خودم این صحنه را دیدم ) . لیدر سنگین وزن دیگر تیم گیتی پسند در دستش چاقو داشت که این صحنه را خود من با چشمان خودم دیدم. و همه فریاد میزدند : چاقو چاقو

سه نفر نیروی انتظامی بود که دونفر سرباز و یک درجه دار بودند و این سه نفر نیروی انتظامی حتی نمیتوانستند جلو بیایند و جلوی آنها را بگیرند. بچه های ما بیگناه دچار ضرب و شتم شدند و مظلومانه مورد هتک حرمت قرار گرفتیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 16 دی 1397 ساعت 16:37
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید