دادستان مرکز استان:هیچ اتهامی به شهردار ساری وارد نیست/ نباید خدمات شهرداری ساری زیر سوال برود

دادستان مرکز استان مازندران با اعلام اینکه نباید خدمات بسیار خوب شهرداری ساری زیر سوال برود گفت: شهردار ساری صراحتا اعلام نموده اند که با متخلفین برخورد قانونی شود.

به گزارش خبر ساری،دادستان مرکز استان مازندران در نشست با خبرنگاران افزود: سازمان بازرسی گزارشی از بعضی موارد تخلف در سازمان عمران شهرداری ساری اعلام نموده است که بازپرس در حال رسیدگی می باشد.

وی با اعلام اینکه نباید خدمات بسیار خوب شهرداری ساری زیر سوال برود اظهار داشت: شهردار ساری صراحتا اعلام نموده اند که با متخلفین به صورت جدی و صریح برخورد قانونی شود.

دادستان مرکز استان با بیان اینکه هنوز از سوی بازپرس پرونده عنوان تخلف اعلام نشده است گفت: زمان اعلام نتیجه اولیه در مورد این پرونده مشخص نیست.

وی با اعلام اینکه امکان تبرئه افراد نیز وجود دارد اظهار داشت: باید منتظر نظر بازپرس و دادگاه باشیم.

سید یونس حسینی عالمی با بیان اینکه ۴۸ پرونده از شهرداری های سطح استان مازندران در دستگاه قضایی در حال رسیدگی می باشد افزود: ۵۵ فقره پرونده نیز مربوط به دستگاه های اجرایی دیگر می باشد که در حال رسیدگی می باشند.

دادستان مرکز استان با اعلام اینکه تحت هیچ گونه فشار از طرف هیچ مقام و مسئولی نیستیم اظهار داشت:برخی افراد به عنوان متهم در پرونده سازمان عمران شهرداری ساری مطرح می باشند که هنوز اتهام آنها به صورت کامل اثبات نشده است.

اخبار تکمیلی متعاقبا منتشر می شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 15 مرداد 1397 ساعت 09:49
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید