جاده مرگ بازهم حادثه آفرید/حال راننده نیسان وخیم است+ تصاویر

جاده مرگبار گهرباران شهرستان میاندورود در ادامه سریال تصادفات جاده‌ای باز هم حادثه آفرید و در این سانحه خودروی مینی‌بوس و نیسان با یکدیگر برخورد کردند.

به گزارش خبر ساری و به نقل از فارس ،جاده مرگبار گهرباران میاندورود در ادامه سریال تصادفات جاده‌ای دقایقی پیش باز هم حادثه آفرید.

در این حادثه دو خودروی نیسان وانت و مینی‌بوس در سه‌راه پنبه‌چوله جاده گهرباران با یکدیگر به‌شدت برخورد کردند و موجب مصدوم و زخمی شدن چندین نفر شدند.

این حادثه در حالی اتفاق افتاد که خودروی نیسان وانت پس از برخورد با مینی‌بوس در وسط جاده واژگون و راننده نیسان به‌شدت مصدوم شد که خودروهای امدادی با حضور در صحنه تصادف در حال جابه‌جایی حادثه‌دیدگان هستند.

راننده مینی‌بوس از گرگان در حال جابه‌جایی کارگران فصلی و راننده نیسان وانت اهل روستای طبقده بخش گهرباران شهرستان میاندورود بوده است.

سخنگوی اورژانس مازندران:حال راننده نیسان وخیم است

در این حادثه دو خودروی نیسان وانت و مینی‌بوس در سه‌راه پنبه‌چوله جاده مرگبار گهرباران با یکدیگر به‌شدت برخورد کردند و موجب مصدوم و زخمی شدن چندین نفر شدند.

به گزارش خبر ساری، سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران دقایقی پیش در گفت‌وگویی اعلام کرد: حدود ساعت 7 صبح امروز چهارشنبه 26 آبان ماه خبر وقوع این حادثه به مرکز ارتباطات اورژانس مازندران اعلام و بلافاصله پنج دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

زکریا اشکپور با بیان اینکه خودروهای آمبولانس از پایگاه‌های اورژانس ولوجا، سورک، لاریم، وفائیان و طوسکلا به محل حادثه اعزام شدند، اظهار کرد: این حادثه رانندگی در سه‌راهی پنبه‌چوله ـ باغ‌وحش در جاده گهرباران میاندورود اتفاق افتاده است.

وی با بیان اینکه این حادثه 14 مصدوم برجای گذاشت که مصدومان 8 زن و 6 مرد بودند، افزود: پنج مصدوم شامل سه خانم و دو آقا به بیمارستان امام حسین (ع) نکا و 9 مصدوم شامل چهار آقا و پنج خانم به بیمارستان امام خمینی (ره) ساری منتقل شدند.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران در پایان گفت: حال راننده 41 ساله نیسان وخیم اعلام که سریعا به اتاق عمل منتقل شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 26 آبان 1395 ساعت 07:23
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید