امام جمعه ساری: استکبار یار و یاور داعش است

امام‌جمعه ساری، استکبار را یار و یاور داعش دانست و گفت: هدف استکبار از این حمایت ترویج اسلام گریزی است.

به گزارش خبرساری و به نقل از مهر، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه ساری با تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان بابیان اینکه استکبار از نفوذ اسلام در کشورهای اروپایی هراس دارد اظهار داشت: استکبار با حمایت از داعش قصد مبارزه با اسلام و ترویج اسلام گریزی دارد.

وی بابیان اینکه اسلام مدنظر داعش اسلام آمریکایی است بر لزوم ترویج و تبیین درست معارف اسلامی در جامعه تأکید کرد و گفت: استکبار و داعش در پی ایجاد تنش در کشورهای منطقه هستند.

وی با گرامیداشت شهادت سید و سالار شهیدان، بهره‌گیری از منش و سیره ائمه معصومین و حضرت سیدالشهدا (ع) را سبب تقویت روحیه معنویت و تثبیت نظام اسلامی دانست و گفت: امام حسین (ع) برای ترویج دین اسلامی تلاش کرده‌اند و نباید عده‌ای با برپایی فعالیت‌های سیاسی و حزبی، اسلام حسینی را خدشه‌دار کنند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، در بخشی از سخنانش با تأکید بر شرکت و ثبت‌نام در سرشماری نفوس و مسکن اظهار داشت: آمار در برنامه‌ریزی کشور نقش اساسی دارد و لازم است تا مردم در فرصت باقیمانده نسبت به ثبت‌نام اقدام داشته باشند.

امام‌جمعه ساری، همچنین به تلاش کشورهای اسلامی و آسیایی برای اتمام جنگ در سوریه اشاره و اضافه کرد: کشور سوریه به‌زودی با کمک کشورهای اسلامی و ایران پیروز میدان خواهد شد و داعش را از منطقه خاورمیانه بیرون خواهند کرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 23 مهر 1395 ساعت 10:51
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید