آتش سوزی منزل مسکونی در روستای کوی خیل ساری کشته بر جای گذاشت

رئیس ایستگاه 4 آتش نشانی ساری با اشاره به جزئیات آتش‌سوزی منزل مسکونی در روستای کوی خیل گفت: در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد.

به گزارش خبر ساری، رئیس ایستگاه 4 آتش نشانی ساری اظهار کرد: ساعت 9:44 دقیقه صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی منزل مسکونی در جاده دریا روستای کوی خیل به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اعلام شد و بلافاصله آتش نشانان ایستگاه یک و 4 به محل اعزام شدند.

رئیس ایستگاه 4 آتش نشانی ساری اضافه کرد: آتش‌سوزی در منزل مسکونی در طبقه همکف رخ داد و در لحظه رسیدن آتش نشانان آتش در این واحد کاملا شعله‌ور بوده و دود غلیظی هم اطراف آن را فرا گرفته بود.

وی ادامه داد: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که یکی از ساکنین در منزل بوده و آتش نشانان در قالب دو تیم همزمان با خاموش کردن آتش‌ و در حین عملیات جستجو و نجات با جسد سوخته فرد حدوداً 57 ساله مواجه شدند که مرگ وی نیز به تایید عوامل اورژانس رسید.

حسن نژاد افزود: با تلاش آتش نشانان حریق بطور کامل اطفا شد و آتش نشانان ضمن ایمن سازی محیط محل حادثه را تحویل عوامل نیروی انتظامی دادند.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان مربوطه در حال بررسی علت دقیق حادثه هستند، گفت: در این عملیات عوامل اورژانس ، نیروی انتظامی ، قاضی کشیک ، پزشکی قانونی ، سازمان آرامستان و آتش نشانان ساری مشارکت داشته اند.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 18 آذر 1397 ساعت 08:35
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید