پیام تسلیت على اصغر یوسف نژاد در پى درگذشت حضرت آیت الله هاشمى رفسنجانى

  • دوشنبه, 20 دی 1395 ساعت 17:28
  • منتشرشده در اخبار سیاسی
  • بازدید 341 بار

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت حضرت آیت الله هاشمى رفسنجانى تسلیت گفت.

به گزارش خبرساری و به نقل از خبرگزاری خانه ملت؛ على اصغر یوسف نژاد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ساری و میاندرود در پیامی درگذشت حضرت آیت الله هاشمى رفسنجانى تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:


من المومنین رجال صدقو ما عاهدالله علیه فمنهم من قضی نهبه و منهم من ینتظر و مابدلو تبدیلا

خبر درگذشت عالم متقی،مجاهد نستوه ،انقلابی مومن،محقق اندیشمند و قرآن پژوه حضرت آیت الله هاشمی که عمر عزتمند خود را وقف خدمت به ارزش های دین مبین و مکتب راستین ،نظام مقدس جمهوری اسلامی و خط امام راحل عظیم الشان و رهبری معظم انقلاب طی کرد ،اندوه بزرگی است که پس از فقدان امام راحل ،سال های طولانی بر جان عاشقان نظام و انقلاب باقی خواهد ماند و سلمه ای جبران ناپذیر در تاریخ افتخار آفرین ایران عزیز ما خواهد ماند.
مرحوم آیت الله هاشمی نام جاودانه ای است که نحله ای از مدیریت و اندیشه ورزی بر مشی اعتدال مبتنی بر آموزه های قرآنی و دینی در کشورمان،یادگار جاودانه ی حیات گران قدر معظم له در ایام و سنوات پیش روی خواهد بود.
اینجانب به تعبیر گرانقدر رهبری معظم در فقدان آن فقید سعید،این رخداد جانکاه را به عموم دوستداران و علاقه مندان به مجموعه ی نظام تسلیت عرض می کنم و یقین دارم مردم عزیزمان قدرشناسانه یاد آن مرحوم را گرامی خواهند داشت.
با تسلیت ویژه به مردم شریف ساری و میاندورود خدمات خاص آن مرحوم سعید و مغفور را در منطقه تکریم نموده و درخواست حضور مغتنم در مراسم تعزیت و تجلیل را دارم.
با آرزوی علو درجات روح آن مرحوم از خدای تعالی تداوم توفیقات رهبری معظم انقلاب،عزت مندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ،مراجع عظام تقلید و عموم ملت شریف ایران را خواستارم.
قالو اذا اصابتهم المصیبه انا لله و انا علیه الراجعون

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 دی 1395 ساعت 17:46
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید