فردا مجلس با رای بسیار بالا تصمیم دولت را ملغی خواهد کرد

  • شنبه, 25 آبان 1398 ساعت 12:33
  • منتشرشده در اخبار سیاسی
  • بازدید 212 بار

علی اصغر یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری و میاندورود و عضو هیات رئیسه مجلس در گفتگو با عبارت از تسلیم طرح دو فوریتی برای لغو افزایش قیمت بنزین توسط دولت در مجلس خبر داد

 

علی اصغر یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری و میاندورود و عضو هیات رئیسه مجلس در گفتگو با عبارت از تسلیم طرح دو فوریتی برای لغو افزایش قیمت بنزین توسط دولت در مجلس خبر داد و گفت: فردا صبح این طرح به مجلس ارائه می‌شود و بنده امروز با همکارانم در مجلس و هیات رئیسه در این‌باره صحبت کردم که دیدگاه آنها نیز به شدت مخالف تصمیم دولت بود.

یوسف نژاد افزود: مجلس معتقد است این کار بدون مشورت با خانه ملت و زمینه سازی کافی برای افکار عمومی صورت گرفته و به جای آثار مثبت پیامدهای منفی خواهد داشت.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز با اعضای فراکسیون امید و برخی از اعضای هیات رئیسه صحبت کردم و تجمیع نظرات نشان می‌دهد مجلس با تصمیم اخیر مخالفت خواهد کرد زیرا آن را در شرایط فعلی به نفع کشور و مردم نمی‌داند.

وی ادامه داد: پیش بینی من این است که طرح لغو تصمیم دولت فردا در مجلس با رای بسیار بالا و قاطعی تصویب خواهد شد و خانه ملت اجازه ایجاد تنش‌های اقتصادی و اجتماعی را آنهم در شرایط دشوار اقتصادی کشور نخواهد داد، چرا که تاثیر آن بر طبقات متوسط و ضعیف جامعه بسیار زیان آور است.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 25 آبان 1398 ساعت 12:41
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید