علیجان شمشیربند: شورای شهر برای انتخاب شهردار ساری هرگز تحت تأثیر فشارها قرار نخواهد گرفت مطلب ویژه

  • چهارشنبه, 11 ارديبهشت 1398 ساعت 15:54
  • منتشرشده در اخبار سیاسی
  • بازدید 104 بار
به گزارش خبر ساری،علیجان شمشیربند عضو شورای شهر ساری که در مراسم تجلیل از کارگران نمونه شهرداری ساری سخن می‌ گفت با تبریک این روز به کارگران اظهار داشت: اگر شهر‌ ساری در سالهای اخیر در مسیر توسعه قرار گرفته و شهروندان مرکز استان شاهد تحولاتی چشمگیر هستند، حاصل تلاش بی وقفه و خالصانه کارگران است.
 
وی از خدمات هفت ساله عبوری شهردار سابق ساری تشکر‌ کرد و اذعان داشت: عملکرد فوق العاده ایشان در این سالها باعث شده تا انتخاب جایگزین شان برای شورا کار راحتی نباشد و‌ در این زمینه باید وسواس لازم را داشته باشیم.
 
شمشیربند رأی قاطع هر ۹ عضو شورای اسلامی شهر ساری به سرپرستی عبدالحمید فرزانه را یادآوری کرد و گفت: این رأی صد در صدی نشان از اعتماد اعضای شورا به یکی از قدیمی ترین و کاربلدترین نیروهای شهرداری دارد که ان شاالله در فرصت سه ماهه ای که داریم بتوانیم با بررسی های دقیق نسبت به انتخاب شهردار جدید اقدام کنیم.
 
وی در پایان با تأکید بر اینکه شورای شهر برای انتخاب شهردار ساری هرگز تحت تأثیر فشارهای بیرونی قرار نخواهد گرفت، خاطرنشان کرد: بنده به شخصه با در نظر گرفتن صلاح و صرفه شهروندان شریف ساری در خصوص انتخاب شهردار رأی خواهم داد و اطمینان کامل دارم که هر هشت عضو دیگر شورا نیز اینگونه برای آینده ساری دغدغه دارند.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 11 ارديبهشت 1398 ساعت 15:56
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید