دولت برای استانداری مازندران گزینه سمنانی رو کرد! /نه به انتقال آب خزر به سمنان

  • دوشنبه, 14 آبان 1397 ساعت 12:04
  • منتشرشده در اخبار سیاسی
  • بازدید 486 بار

خبرساری/مصطفی توحیدیان: پس از وزیر شدن محمد اسلامی استاندار مازندران گمانه زنی ها برای استانداری مازندران آغاز شد. ابتدای امر وزیر کشور، مجید حسین زادگان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران را به عنوان سرپرست استانداری مازندران منصوب کرد تا امیدها برای انتخاب فردی بومی و علی الخصوص ساروی زنده شود و بالاخره در راس استانداری یک فرد ساروی جلوس کند.

اما خبر های عجیبی در روز های گذشته به گوش مردم مازندران رسید! خبری که اگر صحت داشته باشد و عملی شود باید شاهد اتفاقات تلخ برای مازندران باشیم. اعلام نام سعید ناجی معاون سیاسی و امنیتی استانداری سمنان به عنوان یکی از گزینه های جدی استانداری مازندران. در چند سال اخیر شاهد جنگ آب بین مازندران و سمنان بوده ایم و شاید انتخاب استاندار سمنانی برای راحت کردن پروژه انتقال آب دریای خزر به سمنان و تکمیل شدن پروژه سد فینسک باشد!

حکمت انتخاب استاندار غیربومی در دولت آقای روحانی واقعا هضمش سخت است؛حداقلش برای مردم مازندران که با استاندار غریبه به سختی جوش میخورند و ترجیح میدهند فرزند مازندرانی نماینده دولت در استان باشد نه یک غریبه که تا بخواهد چم و خم کار و مشکلات در استان مازندران دستش بیاید هم عمر دولت تمام شده و هم احتمالا عمر مدیریت خودش!

استانداران و مدیران کلی که تا ترتیب شهرهای مازندران را بیاموزند عمر دولت هایشان تمام شده است و هم اکنون نیز شاهد تصمیم گیری ها غلط مدیران غیر بومی استان هستیم، انتخاب استاندار غیربومی آن هم از سمنان که کمر به خشک کردن مازندران برای صنعت سمنان بستند چه دستاوردی برای دولت خواهد داشت؛ ساخت سد بر رودخانه هایی که آب زراعت کشاورزان مازندرانی را تامین میکنند، زخمی است مهلک بر بدنه زمین های شالی و طبیعت زیبای مازندران...

مازندران یکپارچه مخالف انتقال آب خزر و ساختن سد بر سرچشمه های رودخانه های البرز است

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 14 آبان 1397 ساعت 12:09
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید