اعضای شورای شهر بابل در دام عکاس زیرزمینی!

  • پنج شنبه, 22 شهریور 1397 ساعت 14:19
  • منتشرشده در اخبار سیاسی
  • بازدید 356 بار

عکاس مورد نظر فاقد پروانه‌کسب بوده و فعالیت زیرزمینی داشت!

به گزارش خبر ساری، رییس اتحادیه عکاسان بابل در پی حواشی روزهای اخیر در بابل بیانیه ای صادر کرد که متن بیانیه به شرح ذیل میباشد:

مهرداد یوسف‌نیا، رییس اتحادیه عکاسان و فتوکپی‌داران شهرستان بابل گفت:

با سلام و ادای احترام خدمت مردم فهیم شهرستان بابل و ضمن احترام به مقام انقلابی حجت‌الاسلام و المسلمین حاج آقا روحانی امام‌جمعه محترم شهرستان بابل که از سرمایه‌های انقلاب و کشور می‌باشند و تشکر و قدردانی از سربازان گمنام امام زمان سپاه بابل که دیده‌بان شهرمان هستند، درود بر همت والای‌تان.

متاسفانه در چند روز اخیر خبرهایی در فضای مجازی درباره چندتن از اعضای شورا و شخص عکاس منتشر شد.

اینجانب مهرداد یوسف‌نیا رئیس اتحادیه عکاسان و فتوکپی‌داران به عنوان خادم در این مجموعه و جهت دفاع از صنف خود عرض می‌کنم که شخص مورد نظر (عکاس) هیچ هویتی در اتحادیه نداشته و فاقد پروانه‌کسب می‌باشد و کاملا غیرمجاز و غیرقانونی و فعالیت زیرزمینی داشته است.

لازم به ذکر است که تمام آتلیه‌داران مجاز شهرستان بابل و حومه که دارای پروانه کسب معتبر می‌باشند. کاملا تحت کنترل اتحادیه عکاسان و اماکن محترم نیروی انتظامی می‌باشند.

مستحضر باشید که آتلیه‌داران بابل چه خانم و چه آقا افرادی متعهد، مومن، انقلابی و ولایت‌مدار می‌باشند و در تمام حماسه‌های انقلابی همیشه حضور چشمگیری داشتند و همه این قشر زحمتکش از این عمل غیراخلاقی و شیطانی ناراحت می‌باشند.

و من الله توفیق

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 22 شهریور 1397 ساعت 14:31
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید