۳۰۰۰ کیلومتر راه روستایی مازندران آسفالت شد

به گزارش خبر ساری و به نقل از تسنیم، علی نبییان امروز در گردهمایی راهوران محله و امداد نجات جاده ای استان اظهار داشت: پلیس از تلاشگران ایجاد امنیت و آسایش در جامعه هستند که شبانه روز به مردم جامعه خدمت می کنند.

وی افزود: امسال که طبق فرمایش مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بوده و خوشبختانه با کاهش آمار مرگ و میر در جاده‌های استان توانستیم گامی در جهت تحقق فرمایشات ایشان داشته باشیم.

نبییان بیان داشت: در نوروز و تابستان امسال علی‌رغم بیشترین حجم ترافیکی در محورهای مواصلاتی و کمبود منابع مالی شاهد کاهش تصادفات جاده‌ای بودیم که این امر نشان از تلاش و زحمات همه عوامل مانند راهداری حضور فعال پلیس راه و مردم بوده است.

معاون استاندار مازندران با اشاره به اقدامات مناسب دولت در زمینه راه و جاده گفت: در سه سال هزار کیلومتر از راه‌های روستایی استان آسفالت و 185 کیلومتر جدا کننده در محورهای مواصلاتی قرار گرفت.

وی با اعلام اینکه مازندران از محورهای شریانی کشور است افزود: حذف و کاهش نقاط حادثه‌خیز استان باید مدنظر مسئولان ملی قرار گیرد.

نبییان با بیان اینکه ترافیک در محورهای استان در اواخر هفته بسیار شکننده است گفت: امیدواریم بتوانیم نسبت به توسعه زیرساخت حمل و نقلی استان گام برداریم.

مازندران دارای 10 هزار و 100 کیلومتر راه اصلی و فرعی و مواصلاتی است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 11 مهر 1395 ساعت 12:18
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید