گزارشی از روند ساخت زیرگذر فرح آباد + تصاویر

به گزارش خبرساری،زيرگذر ميدان فرح آباد ساري طي چند روز آينده افتتاح مي شود . آن هم در ميداني كه يك روگذر بر آن سايه افكنده و روگذر ديگري هم در همسايگي خود دارد . اين يعني يك اتفاق كمي عجيب و مقداري هم غريب ! از حرف و حديث ها كه بگذريم و به اما و اگرها كه بي اعتنايي كنيم به يك حقيقت مسلم مي رسيم و آن اينكه احداث زيرگذر در ميدان فرح آباد ((دل شير)) مي خواست و همت بلند و اراده اي خلل ناپذير همين و ديگر هيچ ! براي واكاويي چرايي خواستن ((دل شير )) همين بس كه برغم پيش رفت ۹۰درصدي پروژه زيرگذر فرح آباد ، شهرداري ساري باز هم با تأسيساتي روبرو مي شد كه اگر همت بلندي ضميمه اين پروژه نبود ، كار با وقفه مواجه مي گرديد
.دوباره تكرار مي كنيم ((برغم پيش رفت ۹۰ درصدي پروژه زيرگذر فرح آباد شهرداري باز هم با تأسيساتي روبرو مي شد كه ...))
راز پروژه و خواستن دل شير در همين نكته بود ، اينكه ميدان فرح آباد مانند يك ميدان مين بود . مين هايي چون لوله هاي اصلي آب –برق-گاز-مخابرات و فاضلاب شهري كه هر لحظه مي توانستند سدي باشند پيش روي دستاندركاران احداث زيرگذر فرح آباد .

حالا زيرگذر عظيم و پيچيده فرح آباد از شوق افتتاح در پوست خود نمي گنجد ... حالا مردم شهر از شادي حضور مديري مدبر چون عبوري سر بر نيلي آسمان مي سايد و در مهمترين نقطه ساري ترافيك بار سنگين خود را زمين مي گذارد تا در وراي اين رخداد بي نظير تجربه اي گرانسگ هم بدست آيد و آن اينكه داشتن ((دل شير)) لازمه توسعه است !

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 23 مهر 1395 ساعت 22:02
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید