شهرداري منطقه سه برگزار كرد:مسابقات فوتسال ويژه كاركنان گراميداشت شهداي دفاع مقدس

شهرداري منطقه سه مسابقات فوتسال ويژه كاركنان گراميداشت شهداي دفاع مقدس برگزار كرد.

به گزارش خبر ساری و به نقل از مرکز امور رسانه  شهرداری ساری،اولين دوره مسابقات فوتسال ويژه كاركنان شهرداري منطقه سه گراميداشت شهداي دفاع مقدس با حضور ۱۱ تيم از واحدهاي مختلف منطقه با شروع هفته دفاع مقدس آغاز گرديد و پس از انجام بازي هاي فشرده و نفس گير ۴ تيم برتر به مرحله رده بندي و فينال راه يافتند.

به دليل همزمان شدن ديدارهاي نهايي با ايام محرم، با نظر كميته مسابقات اين بازي ها به بعد از اين ايام موكول گرديد.

مراسم اختتاميه و انجام بازي هاي نهايي با حضور پرشور كاركنان و علاقمندان در سالن شهيدان رضايي برگزار شد. در مسابقه رده بندي دو تيم واحدهاي نوسازي و خدمات شهري به مصاف هم رفتند كه در نهايت اين تيم نوسازي بود كه با نمايش بازي برتر توانست با نتيجه ۴ بر ۱ بر حريفش چيره شود و در سكوي سوم قرار گيرد.

بازي نهايي بين تيم هاي شهرسازي و رانندگان برگزار گرديد كه در پايان اين ديدار، تيم رانندگان توانست با نتيجه ۷ بر ۳ از سد حريف خود بگذرد و جام قهرماني را بالاي سر ببرد.

پس از انجام بازي فينال شرايط جهت اهداي جام و برگزاري مراسم اختتاميه مهيا گرديد و با حضور مسئولين و اعضاي محترم شوراي شهر جوايز و جام اين مسابقات به تيم هاي اول تا سوم اهدا شد. تيم اخلاق اين مسابقات نيز تيم خدمات شهري ۳ معرفي شد و مجتبي حبيبي از تيم نوسازي و كميل شعباني از تيم شهرسازي به عنوان فني ترين بازيكن و آقاي گل مسابقات انتخاب گريدند.

گزارش تصویری این مسابقات را مشاهده می کنید:

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 22 آبان 1395 ساعت 10:44
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید