نمایشگاه خیریه عکس « تصویرسازی های کوچک »

به نفع دانش آموزان بی سرپرست و بدسرپرست؛نمایشگاه خیریه عکس « تصویرسازی های کوچک » در مازندران برپا می شود


به گزارش خبر ساری ، نمایشگاه خیریه عکس « تصویرسازی های کوچک » به نفع دانش آموزان بی سرپرست و بدسرپرست دایر می‌شود.
مهناز خلیلی عضو انجمن هنرهای تجسمی ساری در گفتگویی با خبرنگاران در خصوص برگزاری این نمایشگاه خیریه، اظهار کرد: نمایشگاه تصویرسازی با ارایه آثار برخی تصویرگران حرفه‌ای به مدت یک هفته در نگارخانه هفت آینه شهر ساری برگزار می‌شود .
وی افزود: آثار های این نمایشگاه در دوبخش تکنیک های دستی و دیجیتال ارائه می شود و قیمت پایه آثار از 40 هزار تومان شروع می شود.عواید فروش عکس‌ها صرف دانش آموزان بی سرپرست و بدسرپرست می‌شود که به خاطر مشکلات مالی شرایط ادامه تحصیل ندارند.
خلیلی در ادامه بیان کرد: امیدواریم چنین اقداماتی به یک الگو تبدیل شود. در واقع یکی از اهداف برگزاری نمایشگاه خیریه تصویرسازی، فرهنگسازی است تا هنرمندان و مردم بیشتر به مشارکت در امور خیریه برای کمک به جوانان دارای مشکل بپردازند و نهادهای مردمی نیز به این کار ترغیب شوند و شاهد چنین اقداماتی در طول سال باشیم.
این مسئول در پایان گفت :این نمایشگاه از 14 تا 20 دی ماه در ساری واقع در میدان راه آهن، خیابان مازیار، مازیار یکم، نگارخانه هفت آینه برگزار خواهد شد و ساعت بازدید نمایشگاه از ساعت 16 الی 20 می باشد که امیدواریم مردم و مسئولین شهر ساری در این امر سبز یاریمان کنند.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید