سعید نجاریان:خوشحالم آرزوی ۷۰ ساله مردم ساری را برآورده کردیم

  • چهارشنبه, 12 ارديبهشت 1397 ساعت 11:30
  • منتشرشده در اخبار عمرانی
  • بازدید 383 بار
سعید نجاریان رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر ساری اظهار کرد:خوشحالم که آرزوی 70 ساله مردم ساری را برآورده کردیم
 
به گزارش خبر ساری،سعید نجاریان رئیس کمیسیون بودجه و حقوقی شورای شهر اسلامی ساری گفت: خشنودم که شعارهای 70 ساله مسئولان ساروی در خصوص انتقال پادگان توسط شورای چهارم و پنجم شورای شهر و مدیریت شهردار ساری عبوری محقق شد.
 
به گزارش خبر ساری، اعضای شورای اسلامی شهر ساری به اتفاق شهردار و معاونین در آستانه افتتاح بوستان عظیم ولایت در بازدیدی که غروب دوشنبه دهم اردیبهشت ماه 97 برگزار شد، جلسه ای را در محل بوستان منعقد کردند.
 
در این جلسه سعید نجاریان رئیس کمیسیون بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر ساری با تمجید از عملکرد عبوری شهردار ساری خطاب به وی گفت: یادم هست در دوره چهارم شورای شهر ساری که کلید پادگان توسط ارتش تحویل داده شده بود و باتفاق اعضا دوره چهارم در همان اولین روز اینجا حضور یافتیم، قول تبدیل  این مکان را به یک مرکز فرهنگی و تفریحی و گردشگری برای شهروندان ساروی دادیم و خوشحالم که این اتفاق در دوره پنجم شورا پایان یافت  و با تلاش های شبانه روزی شما که خود از نزدیک شاهد آن بودم و اعضای محترم شورا به ثمر نشسته است.
 
وی افزود: آزادسازی پادگان و خروجش از شهر ساری آرزوی دیرینه ساروی ها بوده است. نزدیک یک قرن سارویها که از خیابان های اطراف پادگان عبور می کردند سوال بزرگی در ذهن شان بود که واقعاً پشت این دیوارهای بلند چه خبر است و ارزوی دیدن چنین روزی را داشتند.
نجاریان اضافه کرد: باید توجه داشت که تبدیل یک زمین بایر و لم یزرع در نقطه ای از شهر به یک بوستان تفاوت های بسیاری با انتقال و تبدیل یک مرکز نظامی به بوستان و مرکز تفریحی و فرهنگی دارد. متأسفانه در طول چهل سال گذشته هر مسئولی که سودای رسیدن به جایگاهی چه انتصابی و چه انتخابی را در سر داشت اولین شعارش انتقال پادگان به بیرون از شهر ساری بود ، اما همه شاهدند که این اتفاق بزرگ در دوره چهارم و پنجم شورای شهر و در زمان مدیریت آقای دکتر عبوری به وقوع پیوست و از این بابت خدا را بسیار شاکریم که این توفیق را نصیب ما کرد.
 
‎وی افزود: جا دارد به روح بلند ابوالشهدا حاج حسن عبوری سلامی بفرستیم. بنده شاهد بودم شهردار محترم برای انتقال پادگان به اتفاق حاج حسن عبورى به محضر رهبر انقلاب رسیدند و به همین خاطر نقش آن مرحوم در به ثمر نشستن تلاش ها انکارناپذیر است.
 
وی در پایان ابراز امیدواری کرد این روند خدمتگزاری به شهروندان شریف ساری همچنان ادامه یابد تا توانسته باشیم پاسخگوی بخشی از اعتماد مردم بوده باشیم.
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 12 ارديبهشت 1397 ساعت 11:50
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید