امید ذاکری شهردار منطقه یک ساری خبر داد:تشکیل نواحی هشت گانه در شهرداری منطقه یک

  • سه شنبه, 01 خرداد 1397 ساعت 16:18
  • منتشرشده در اخبار عمرانی
  • بازدید 541 بار

به منظور افزایش کارآمدی و هماهنگی ساختارها و شیوه های نظارت و کنترل ، شهرداری منطقه یک به هشت ناحیه تقسیم گردید .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، امید ذاکری شهردار منطقه با اشاره به تشکیل نواحی هشت گانه گفت : به منظور ارتقاء سطح خدمات شهری و بهره مندی هرچه بیشتر از توانمندی ها در خدمت رسانی به شهروندان مقرر گردید تا شهرداری منطقه یک به هشت ناحیه تقسیم گردد تا کارآمدی و هماهنگی ساختارها و شیوه های نظارت و کنترل افزایش یابد .
ذاکری هدف از این تقسیم بندی را ایجاد افزایش مشارکت شهروندان در مدیریت شهری عنوان کرد و افزود : شهرداری منطقه مصمم است تا با کاهش فاصله میان شهروندان و مسئولین مدیریت شهری و همچنین انعطاف پذیری و عدم تمرکز اداری و سازمانی با رویکرد افزایش اثربخشی و کیفیت مدیریت شهری ، فضا را برای مشارکت بیشتر شهروندان در مدیریت شهری فراهم آورد .
ذاکری خاطرنشان کرد : تلاش همکاران ما در منطقه بر این است تا با افزایش وابستگی میان گروهی ، انسجام اجتماعی ، فرهنگی و دینی شهروندان را بالا ببریم تا شاهد حضور و مشارکت بیشتر شهروندان در ارتقاء امنیت شهری باشیم .
وی رویکرد ناحیه محوری را یکی از رویکردهای اصلی شهرداری عنوان کرد و گفت : اجرای این طرح موجب تقویت الگوی توسعه پایدار شهری با رویکرد محله‌محوری و اعتمادسازی به عنوان مهم‌ترین سرمایه شهرداری می شود .
ذاکری با اشاره به اینکه شهرداری سعی دارد تا حد امکان وظایف مناطق را به نواحی منتقل کند گفت : این طرح بمنظور توسعه متوازن و آسیب شناسی در کلیه نقاط منطقه جهت نظارت مستمر برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان ساروی در حوزه های مختلف در دستور کار قرار گرفته است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 01 خرداد 1397 ساعت 16:21
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

    ostandari

    farmandari

    ecity

فید خوراک

HTML 5شما میتوانید با استفاده از RSS ما به جدیدترین خبرها در وب سایت خود دسترسی داشته باشید